PZPN przedłużył umowę z bukmacherem STS

Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się na przedłużenie współpracy z bukmacherem STS. Lider rynku bukmacherskiego w Polsce pozostanie sponsorem reprezentacji przez kolejne trzy lata.

Reprezentacja Polski
PressFocus Na zdjęciu: Reprezentacja Polski
  • STS pozostaje sponsorem reprezentacji Polski od 2014 roku
  • We wtorek PZPN poinformował o przedłużeniu umowy z bukmacherem
  • STS pozostanie sponsorem biało-czerwonych przynajmniej do 31 lipca 2026 roku

STS pozostanie sponsorem reprezentacji Polski

Bukmacher STS nieprzerwanie od 2014 roku pozostaje sponsorem piłkarskiej reprezentacji Polski. We wtorek ogłoszono, że Polski Związek Piłki Nożnej zdecydował się na przedłużenie umowy z bukmacherem. Współpraca ma obowiązywać do 31 lipca 2026 roku. 

Oprócz sponsoringu męskiej reprezentacji seniorów umowa obejmuje również współpracę z kadrą kobiecą oraz kadrami młodzieżowymi U-21 i U-20. Decyzję związku skomentował jej Sekretarz Generalny, Łukasz Wachowski.

– Bardzo się cieszymy, że trwająca już niemal dziewięć lat współpraca została przedłużona. Świadczy to o zaufaniu, jakim partnerzy i sponsorzy darzą Polski Związek Piłki Nożnej. My również jesteśmy zadowoleni, że możemy rozwijać piłkę nożną z tak solidnym i zaufanym partnerem u boku. Przedłużenie umowy cieszy tym bardziej, że w jej ramach wsparcie od firmy STS, będącej liderem na polskim rynku w swojej branży, otrzymają także kadry młodzieżowe oraz reprezentacja Polski kobiet. Liczymy, że kolejne lata będą równie owocne jak te, które już za nami. Razem możemy więcej! – podkreślił.

Radość z powodu przedłużenia umowy wyraził również prezes STS, Mateusz Juroszek.

– Przedłużamy kluczowy kontrakt, przez kolejne lata pozostajemy oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w piłce nożnej. To dla nas ważne z punktu widzenia zaangażowania STS w rozwój rodzimego sportu oraz wspierania całej społeczności kibiców kadry narodowej. Zależy nam, by kontynuować tę wieloletnią współpracę. Jesteśmy firmą, dla której sport jest wpisany w DNA, przeżywamy go, czujemy się jego częścią, dzięki niemu funkcjonujemy. W związku z tym nie zwalniamy tempa i jako lider wyznaczamy trendy w swojej branży. Pozostajemy również największym prywatnym podmiotem wspierającym polski sport – skomentował.

Sprawdź też: Rekordowa wygrana w Superbet. Haaland zapewnił Polakowi milion złotych

Komentarze