STS podbija stawkę za dokładny wynik finału Euro 2020

Ciekawą promocję przed niedzielnym finałem Mistrzostw Europy zaproponował STS. Aby wziąć w niej udział należy postawić na dokładny wynik starcia Włochy – Anglia.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Jeśli poprawnie wytypujesz wynik finału Euro 2020 to STS zakłady bukmacherskie powiększy wygraną o pięciokrotną wartość postawionej stawki. Jak wziąć udział w promocji?

  1. Dołącz do akcji w czasie jej trwania na stronie promocji w dniach 8-11 lipca.
  2. Postaw kupon pojedynczy lub akumulowany z minimum jednym zdarzeniem na dokładny wynik meczu Włochy – Anglia z oferty za min. 15 zł.
  3. Jeśli kupon będzie wygrany to STS dodatkowo pomnoży stawkę kuponu razy 5 (po odjęciu podatku) do kwoty 500 zł na konto bonusowe.

W promocji udział bierze pięć pierwszych kuponów zawartych po dołączeniu do akcji i spełniających jej warunki, z zastrzeżeniem, że nagrodę można uzyskać maksymalnie za jeden z nich (pod uwagę będzie brany kupon z najniższą stawką). Szczegółowy regulamin promocji jest dostępny na stronie bukmachera.

Wykorzystaj kod promocyjny STS

Jeśli chcesz skorzystać z promocji, a nie masz jeszcze konta w STS to możesz je założyć wykorzystując STS kod promocyjny GOAL. Podając ten kod w czasie rejestracji otrzymasz unikalne bonusy przygotowane dla naszych Czytelników, w tym darmowy zakład o wartości 30 zł oraz zakład bez ryzyka do kwoty 230 zł.

Pakiet Powitalny do 1500zł
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze