Czy spadek Legii jest możliwy? Kursy bukmacherów

Piłkarze Legii Warszawa
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Legii Warszawa

Legia Warszawa znalazła się w najgorszej sytuacji od kilkudziesięciu lat. Po ostatniej kolejce aktualni mistrzowie Polski wylądowali na ostatnim miejscu w tabeli i coraz częściej mówi się w ich przypadku o możliwym spadku z Ekstraklasy. Czy jest to możliwe? Sprawdzamy jak szanse na to oceniają legalni bukmacherzy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Legia Warszawa: czy spadek jest możliwy?

Legia Warszawa w strefie spadkowej znalazła się już jakiś czas temu. Do tej pory w Warszawie nie znaleźli sposobu na wyjście z kryzysu. Jest wręcz przeciwnie. Na chwilę obecną nie widać żadnego światełka w tunelu, a efektem fatalnej postawy drużyny jest znalezienie się jej na dnie ligowej tabeli.

Prowadzona najpierw przez Czesława Michniewicza, a następnie przez Marka Gołębiewskiego drużyna przegrała aż 12 z 16 dotychczasowych ligowych spotkań. W pozostałych czterech zdołał odnieść zwycięstwo i aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w ligowej tabeli. Do bezpiecznego miejsca tracą tylko trzy punkty i należy pamiętać, że mają do rozegrania jeszcze dwa zaległe spotkania. Część zaległości odrobią już w środę, kiedy zmierzą się u siebie z Zagłębiem Lubin. Postawa zespołu w ostatnich tygodniach w żadnym wypadku nie pozwala jednak na dopisywanie Legii punktów. 

Misja ratowania Legii powierzona została Aleksandarowi Vukoviciowi, który dobrze zna zespół oraz sposób funkcjonowania klubu. Nie ma jednak wątpliwości, że stoi przed nim trudne zadanie. 

Zobacz także: Legia – Zagłębie: gdzie oglądać w TV? Transmisja oraz stream (15.12.2021)

Czy scenariusz, w którym Legia żegna się z Ekstraklasą w tym sezonie jest realny? Wszystkie za i przeciw w najnowszym odcinku Futbologa analizuje Przemysław Langier.

Spadek Legii – kursy bukmacherów

Bukmacherzy także bardzo uważnie przyglądają się postawie Legii oraz napiętej sytuacji w klubie. Ma to bez wątpienia wpływ na oferowane przez nich kursy na to, które zespoły pożegnają się z polską ekstraklasą na koniec sezonu 2021/22. Choć Legia zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, to nadal ich zdaniem cztery drużyny mają mniejsze szanse na utrzymanie.

W STS zakłady bukmacherskie panuje raczej przekonanie, że Legia poradzi sobie z kłopotami i prędzej czy później wydostanie się ze strefy spadkowej. Kurs na spadek Legii w ofercie największego polskiego bukmachera wynosi aktualnie 10.00.

STS
20.00
spadek Legii z Ekstraklasy

STS ma wręcz trzech pewniaków do pożegnania się z Ekstraklasą. Są nimi drużyny Górnika Łęczna, Bruk-Betu Termaliki Nieciecza i Warty Poznań. W dalszej kolejności wymieniana jest Wisła Kraków.

Kursy STS na spadek z Ekstraklasy:

  • Bruk-Bet Termalica Nieciecza – 1.07
  • Górnik Łęczna – 1.07
  • Warta Poznań – 1.15
  • Wisła Kraków – 7.50
  • Legia Warszawa – 10.00
  • Zagłębie Lubin – 10.00
  • Piast Gliwice – 25.00
Zakład bez ryzyka 100 zł tylko z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze