Robert Lewandowski
Robert Lewandowski PressFocus

Robert Lewandowski faworytem plebiscytu Sportowiec Roku 2020. Kursy

W sobotę 9 stycznia rozstrzygnięty zostanie 86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku. Faworytem do zwycięstwa jest Robert Lewandowski, ale do finałowej rundy zakwalifikowało się łącznie 15 najlepszych polskich sportowców w 2020 roku. Jak szanse napastnika reprezentacji Polski oceniają bukmacherzy? Sprawdź!

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Robert Lewandowski ma za sobą najlepszy rok w swojej dotychczasowej karierze. Z Bayernem Monachium zdobył wszystkie możliwe trofea, indywidualnie został również królem strzelców wszystkich najważniejszych rozgrywek. Postawa polskiego napastnika została również doceniona na świecie. W połowie grudnia Lewandowski został uznany najlepszym piłkarzem na świecie w prestiżowym plebiscycie Międzynarodowej Federacji Piłkarskiej (FIFA). W pokonanym polu pozostawił Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Czy znajdzie również uznanie w Polsce i powtórzy sukces z 2015 roku, kiedy po raz pierwszy sięgnął po statuetkę? W powszechnej opinii jest zdecydowanym faworytem do zwycięstwa, ale należy również pamiętać, że w ostatnich latach musiał uznać wyższość innych. Zwycięstwo w plebiscycie w czterech ostatnich latach przypadało kolejno Anicie Włodarczyk, Kamilowi Stochowi, Bartoszowi Kurkowi i Bartoszowi Zmarzlikowi. Ostatni z nich ponownie jest głównym rywalem polskiego napastnika, ale nie należy zapominać również o Idze Świątek – sensacyjnej triumfatorce turnieju Rolanda Garrosa.

Jak szanse Lewandowskiego widzą bukmacherzy? Jednoznacznie – jest według nich murowanym faworytem do zwycięstwa. Aktualnie kursy na wygraną polskiego napastnika kształtują się od 1.27 (STS) do 1.40 (forBET).

Pełną analizę zakładów na Sportowca Roku 2020 znajdziesz w serwisie zagranie.com

86. Plebiscyt na Najlepszego Sportowca Polski 2020 roku

Kto zostanie Sportowcem Roku 2020?

STS
1.27
Lewandowski
4.75
Zmarzlik
8.00
Świątek
Odwiedź STS
Fortuna
1.35
Lewandowski
4.00
Zmarzlik
7.50
Świątek
Odwiedź Fortuna
forBET
1.40
Lewandowski
4.00
Zmarzlik
6.50
Świątek
Odwiedź forBET

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze