Raków Częstochowa podejmie Sturm Graz. Co na to bukmacherzy?

Raków Częstochowa stoi pod ścianą przed 5. kolejką Ligi Europy. Mistrzowie Polski muszą pokonać Sturm Graz, jeśli chcą zostać w europejskich pucharach. Co myślą o tym bukmacherzy?

Srdjan Plavsic, Stefan Hierlander
IMAGO / Grzegorz Wajda / ZUMA Wire Na zdjęciu: Srdjan Plavsic, Stefan Hierlander
  • Raków Częstochowa podejmie Sturm Graz w 5. kolejce Ligi Europy
  • Dla mistrzów Polski to ostatnia szansa na pozostanie w europejskich pucharach
  • Sprawdź, jak widzą to spotkanie bukmacherzy

Raków Częstochowa – Sturm Graz: kursy bukmacherów

Raków Częstochowa niezbyt dobrze radzi sobie w swoim debiucie w europejskich pucharach. Medaliki po czterech kolejkach Ligi Europy mają na koncie zaledwie jeden punkt. Ostatnią deską ratunku dla drużyny Dawida Szwargi będzie spotkanie ze Sturmem Graz. Mistrzowie Polski muszą wygrać, jeśli myślą o kwalifikacji do Ligi Konferencji Europy z 3. miejsca. To z pewnością nie będzie łatwe zadanie, biorąc pod uwagę fakt, że spotkanie zostanie rozegrane w Austrii. Początek meczu zaplanowano na czwartek (30 listopada) o godzinie 18:45.

Czy Raków Częstochowa pokona Sturm Graz?

Tak 71%
Nie 29%
14+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Tak
  • Nie

Bukmacherzy nie spodziewają się zwycięstwa Rakowa Częstochowa. Zróżnicowane kursy na to spotkanie wyraźnie wskazują, że faworytem jest Sturm Graz. Betclic na wygraną mistrzów Polski oferuje współczynnik oscylujący w granicach 4.10.

Oczywiście prognozy nie oznaczają, że Medaliki nie mają żadnych szans. Nawet bardzo możliwe, że w podbramkowej sytuacji zmobilizują się na tyle, aby sprawić niespodziankę. Obstawiając takie rozstrzygnięcie, warto wykorzystać kod promocyjny bukmachera Betclic “GOALPL”, który umożliwia zawarcie zakładu bez ryzyka do 200 zł.

Betclic
4.10
Raków Częstochowa pokona Sturm Graz

Mecze Rakowa Częstochowa w europejskich pucharach raczej nie porywają publiczności. W trzech z czterech spotkań padło poniżej 2,5 gola. Podobnego scenariusza można się spodziewać również przy okazji najbliższego spotkania w Austrii. Na to zdarzenie bukmacher Betclic zaoferował kurs o wartości około 1,89.

Betclic
1,89
Poniżej 2,5 gola w meczu

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze