20 zł za darmo i bonus 200% od depozytu w ETOTO

Na zdjęciu:

Bukmacher ETOTO specjalnie dla naszych użytkowników przygotował atrakcyjną ofertę powitalną, jedyną taką rynku. Teraz rejestrując konto możesz otrzymać bonus 200% od pierwszego depozytu, aż do kwoty 200 złotych. Bukmacher tym samym potroi Twoje środki na grę. Jak uzyskać bonus? Wyjaśniamy.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocja Etoto: bonus 200% od pierwszego depozytu

Tylko do 2 września możesz skorzystać z ekskluzywnej oferty, jaką przygotowały Etoto zakłady bukmacherskie dla Czytelników goal.pl. Tylko teraz bukmacher potroi Twój pierwszy depozyt aż do kwoty 200 złotych. Co trzeba zrobić, aby bonus trafił na Twoje konto?

  1. Zarejestrować konto w ETOTO podając w polu kod bonusowy: GOAL
  2. Zweryfikować tożsamość na podstawie dokumentu (dowód osobisty) lub paszport.
  3. Dokonać wpłaty o wysokości co najmniej 1 zł

To wszystko! Twój pierwszy depozyt zostanie potrojony do kwoty 200 złotych. Należy więc pamiętać, że wpłacając 100 złotych lub więcej otrzymasz maksymalnie 200 złotych bonusu.

Warunkiem wypłaty środków bonusowych jest dokonanie w ciągu 30 obrotu kwotą równą sześciokrotności otrzymanego bonusu. Aby kupon spełnił warunki obrotu musi znajdować się na nim zakład pojedynczy o kursie min. 2.20 lub wielkokrotny o łącznym kursie min. 2.20 i kursami pojedynczego zdarzenia min. 1.30.

Darmowy zakład 20 złotych

Bonus 200% od pierwszego depozytu to nie wszystko! Za zarejestrowanie i weryfikację konta otrzymasz od ETOTO również darmowy zakład o wartości 20 złotych. Można go postawić na wszystkie zdarzenia z wyjątkiem sportów wirtualnych. Czas na wykorzystanie freebeta to 7 dni liczone od chwili przypisania go do konta.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze