Polski bukmacher sponsorem meczu Pucharu Anglii

Monika Płaczkowska, LVbet
Monika Płaczkowska, LVbet Pressfocus

LVbet został sponsorem meczu trzeciej rundy Pucharu Anglii, w którym Stockport County FC będzie podejmował West Ham United.

Stockport County FC to zespół występujący w Vanarama National League, czyli na piątym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Oficjalnym bukmacherem tych rozgrywek jest polska firma LVbet, która posiada licencję na oferowanie zakładów sportowych w Wielkiej Brytanii.

Bandy reklamowe polskiego bukmachera będzie można też zobaczyć w trakcie pucharowego starcia Stockport County FC z West Ham United. LVbet został sponsorem tego spotkania. – Sponsoring meczu nie jest dla nas nową inicjatywą, jeśli chodzi o rynek brytyjski. Takie działania czyniliśmy także w poprzednim sezonie, kiedy drużyna ze sponsorowanej przez nas ligi występowała w rozgrywkach FA Cup z wyżej notowanymi drużynami – wyjaśnia w rozmowie z serwisem goal.pl Monika Płaczkowska, General Sponsorship and Marketing Manager w LVbet Zakłady Bukmacherskie.

– Jesteśmy aktywnym podmiotem nie tylko w Polsce, ale także na rynku zagranicznym, dlatego naturalne dla nas jest to, że także angażujemy się na tych rynkach w działania sponsoringowe. Dzięki temu, że mecze FA Cup transmitowane są w wielu krajach na świecie, m.in w Polsce nasza ekspozycja w trakcie meczu będzie widoczna na kilku kluczowych dla nas rynkach. Dla kibiców Stockport także przygotowaliśmy niespodzianki, w tym możliwość wygrania dedykowanej koszulki z podpisami zawodników. Takie działania, szczególnie w czasie COVID-19 są bardzo ważne, dla każdej ze stron, dlatego nie są to nasze ostatnie aktywności na rynkach zagranicznych. Nie zapominamy jednak o Polsce, tutaj także szykujemy wspólnie ze sponsorowanymi drużynami dodatkowe działania i aktywacje dla kibiców – zapowiada Płaczkowska.

W ramach umowy ze Stockport County bukmacher zagwarantował sobie m.in. reklamy na stadionie, bandy LED, tytuł sponsora meczu oraz świadczenia online oraz w mediach społecznościowych.

Transmisja telewizyjna meczu w poniedziałek, 11 stycznia o godz. 21:00 w stacji Eleven Sports.

Pakiet powitalny 3333 zł i darmowy zakład 20 zł
Atrakcyjny bonus powitalny
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Komentarze