Polska – Anglia. Zakład bez ryzyka do 250 zł od Totalbet

Już dziś rozegrany zostanie mecz Polska – Anglia. Z tej okazji czytelnicy goal.pl mogą skorzystać ze specjalnej promocji przygotowanej przez bukmachera Totalbet i odebrać zakład bez ryzyka 250 złotych. Dzięki niemu możesz ubezpieczyć swój pierwszy zakład i nie obawiać się o przegraną.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Mecz Polska – Anglia rozegrany zostanie 8 września (środa) o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie.
  • Spotkanie odbędzie się w ramach eliminacji do przyszłorocznego turnieju finałowego mistrzostw świata, który odbędzie się w Katarze.
  • Totalbet przygotował z tej okazji promocję dla czytelników goal.pl – zakład bez ryzyka do 250 zł. Jak go odebrać?

Zakład bez ryzyka do 250 zł w Totalbet

Mecz Polska – Anglia to jedno z kluczowych spotkań dla Biało-Czerwonych w walce o awans na przyszłoroczny mundial. Sprawiając niespodziankę i pokonując faworyzowanego przeciwnika drużyna Paulo Sousy nie tylko pozostanie w grze o pierwsze miejsce w grupie I, ale znacząco zwiększy swoje szanse na zakończenie grupowej rywalizacji w pierwszej dwójce.

Faworytem do wygranej jest reprezentacja Anglii, ale polscy kibice z pewnością wierzą w zespół Paulo Sousy i sprawienie przez niego niespodzianki. Chciałbyś postawić na reprezentację Polski, ale obawiasz się, że Twój kupon okaże się przegrany? Warto tutaj zwrócić uwagę na przygotowaną z właśnie z okazji meczu Polska – Anglia promocję przez Totalbet zakłady bukmacherskie. Tylko w środę użytkownicy naszego serwisu mogą skorzystać z promocji, w której kwota zakładu bez ryzyka (cashback) została podwyższona do 250 złotych (standardowo wynosi 200 złotych).

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji. Wyjaśniamy po kolei:

  1. Zarejestruj się w Totalbet podając kod promocyjny GOAL w dniu 8 września w godzinach 8:00 – 20:45.
  2. Wpłać depozyt i postaw kupon pojedynczy lub podwójny z łącznym kursem min. 1.20. Twój pierwszy zakład będzie objęty cashbackiem (zakład bez ryzyka).
  3. Jeśli zakład nie będzie wygrany to otrzymasz zwrot postawionej kwoty (pomniejszonej o podatek), który można ponownie postawić lub wypłacić, bez żadnych dodatkowych warunków.

Jak skorzystać z maksymalnej kwoty zakładu bez ryzyka 250 zł?

  1. Jeśli chcesz “ubezpieczyć” maksymalną kwotę, czyli 250 zł to Twój pierwszy zakład powinien być wniesiony na kwotę min. 284 zł. Stawiając 284 zł, ewentualny zwrot wyniesie 250 zł (czyli 88 proc. postawionej stawki, co uwzględnia podatek).
  2. Pamiętaj, że maksymalna kwota zakładu nie jest określona, ale maksymalny zwrot to 250 zł.

Więcej szczegółów wyżej opisanej promocji znajdziesz na stronie Totalbet.

Zakład bez ryzyka do 250 złotych to niejedyny bonus jaki bukmacher przygotował dla nowych klientów. Możesz odebrać również bonus powitalny do 5000 zł oraz darmowy zakład za rejestrację.

Bonus do 5000zł + zakład bez ryzyka do 250zł + freebety 20+20zł
Bukmacher z najwyższym bonusem
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze