Polska – Anglia. Promocja STS. 25 lub 50 zł bonusu za kazdą bramkę Polaków

Stadion Narodowy
Stadion Narodowy PressFocus

Mecz Polska – Anglia rozegrany zostanie już w środę na Stadionie Narodowym w Warszawie. Największy polski bukmacher oraz oficjalny sponsor reprezentacji Polski STS przygotował z okazji tego meczu ciekawą promocję. Oferuje bowiem bonus w wysokości 25 lub 50 złotych za każdego gola zdobytego w tym meczu przez Biało-Czerwonych. Co trzeba zrobić? Wyjaśniamy!

  • Spotkanie Polska – Anglia rozegrane zostanie w ramach grupy I eliminacji do mistrzostw świata w 2022 roku
  • Mecz odbędzie się 8 września (środa) o godzinie 20:45 na Stadionie Narodowym w Warszawie
  • STS przygotował promocję, dzięki której można otrzymać 25 lub 50 złotych bonusu za każdego gola strzelonego przez polską reprezentację

Polska – Anglia. Bukmacherzy stawiają na gości

Środowe spotkanie na Stadionie Narodowym ma ogromne znaczenie dla obu reprezentacji. Reprezentacja Polski, jeżeli marzy o zakończeniu rywalizacji na pierwszym miejscu w tabeli grupy I, w żadnym wypadku nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Anglicy zdają sobie natomiast sprawę, że pokonując Polskę w Warszawie zrobią ogromny krok w kierunku wywalczenia bezpośredniego awansu na katarski mundial.

Bukmacherzy nie mają wątpliwości i w środowym meczu w roli faworyta stawiają reprezentację Anglii. Nie oznacza to jednak, że odbierają szanse drużynie Paulo Sousy na sprawienie niespodzianki.

Polska
Anglia
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 8. września 2021 20:20.

25 lub 50 złotych bonusu za każdego gola Polski – promocja STS

Jeżeli wierzysz w Biało-Czerwonych przed środowym meczem z Anglią warto zwrócić uwagę na promocją przygotowaną na ten mecz przez STS zakłady bukmacherskie. Oficjalny sponsor polskiej kadry przygotował bonusy o wartości 25 lub 50 złotych za każdego gola zdobytego przez nasz zespół.

Aby mieć szanse na ich zgarnięcie należy postawić kupon pojedynczy z dokładnym wynikiem meczu Polska – Anglia za minimum 25 złotych. Jeżeli zagrasz za co najmniej 50 złotych będziesz miał szansę na większy bonus.

Jeżeli spełnisz powyższy warunek, otrzymasz od STS bonus o wartości odpowiednio 25 lub 50 złotych za każdego gola zdobytego przez reprezentację Polski. Jeżeli Biało-Czerwoni trafią do siatki Anglików na Twoje konto bonusowe trafi odpowiednio 75 lub 150 złotych!

Uzyskany w ten sposób bonus przed ewentualną wypłatą należy obrócić w sumie za trzykrotność otrzymanej kwoty. Należy jednak pamiętać, że do obroty zaliczane są jedynie wygrane kuponu z minimalnym kursem całkowitym wynoszącym 1.91.

Pakiet Powitalny do 1504zł. Zakład bez ryzyka do 234zł!
Największy polski bukmacher
  • Regulamin
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Komentarze