Polska – Albania: zagraj na Polskę i odbierz voucher

Zapominamy jak najszybciej o spotkaniu z Czechami i nastawiamy się już mentalnie na najbliższy mecz reprezentacji Polski z Albanią. Biało-czerwoni źle weszli w eliminacje do Mistrzostw Europy, ale jak to się mówi, pierwsze koty za płoty. Poniedziałkowe spotkanie na pewno będzie dużo lepsze, a podobnie jak my, przewiduje także bukmacher Betfan. W najnowszej promocji oferuje on nam vouchery na CANAL+Online.

Promocja Betfan na mecz Polska – Albania
Na zdjęciu: Promocja Betfan na mecz Polska – Albania
  • W poniedziałek Polacy rozegrają drugie spotkanie eliminacji do Mistrzostw Świata
  • Rywalem biało-czerwonych tym razem będzie Albania
  • W ramach promocji Betfan na to spotkanie możemy wygrać vouchery na CANAL+Online

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zagraj Polskę i odbierz voucher od Betfan

Prawdopodobnie gorzej nie dało się rozpocząć eliminacji do Mistrzostw Europy, niż jak zrobiła to reprezentacja Polski w piątkowym meczu z Czechami. Nie grało niemal nic, a Fernando Santos mógł jedynie bezradnie machać rękoma. Biało-czerwoni przegrali aż 1:3, choć wynik nie oddaje do końca tego, jak ogromną przewagę miała reprezentacja Czech.

Wolimy zapomnieć już o feralnym spotkaniu z Czechami i skupić się na najbliższej rywalizacji z Albanią. Fatalna dyspozycja biało-czerwonych na pewno nie uszła uwadze naszego poniedziałkowego rywala. Robert Lewandowski i spółka muszą wykrzesać z siebie dużo więcej entuzjazmu i zapału, bo z taką grą może być trudno o korzystny rezultat nawet w rywalizacji z niżej notowanym rywalem. 

Betfan na okazję spotkania z Albanią przygotował dla nas wyjątkową promocję. W jej ramach wygrać możemy vouchery na CANAL+Online. Otrzymamy dostęp do platformy aż na 30 zł całkowicie za darmo. Co należy zrobić, aby mieć szansę na sięgnięcie po vouchery?

Jak skorzystać z promocji?

  1. Dokonaj rejestracji w BETFAN z kodem promocyjnym GOAL
  2. Postaw kupon za dokładnie 11 zł, na którym znajdzie się typ na mecz Polska – Albania
  3. Na kuponie muszą znaleźć się przynajmniej 3 zdarzenia, a kurs pojedynczego zdarzenia to minimum 1.40
  4. Jeśli postawiłeś kupon spełniający warunki, otrzymasz voucher do Canal+ Online na 30 dni za darmo. Informację o subskrypcji z kodem aktywacyjnym do Canal+ Online otrzymasz w środę 29 marca

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze