Nowa aplikacja ETOTO

Na zdjęciu:

ETOTO to legalny polski bukmacher, który od dłuższego czasu próbuje się przebić do rynkowej czołówki. Do tej pory dał się poznać jako producent Piłkarskiego Quizu Pod Napięciem. Graczom bukmacher ten kojarzy się też zapewne ze współpracą z Mateuszem Borkiem, Tomaszem Smokowskim czy Michałem Polem. Teraz poza brandingiem ETOTO zdecydowało się także na poważną inwestycję w produkt. We wrześniu 20201 roku bukmacher wypuścił nowe wersje aplikacji na Android i system iOS.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Nowa aplikacja mobilna na Android i iOS
  • Innowacyjne rozwiązania fitrowania oferty
  • Legalny polski bukmacher z licencją Ministra Finansów
etoto
95/100
Najnowsza aplikacja na rynku

Aplikacja mobilna ETOTO

W ręce graczy zostają właśnie oddane zupełnie nowe, natywne aplikacje, które śmiało mogą konkurować nawet z największymi rywalami na polskim rynku. Nie jest to już toporny wrap strony mobilnej, ale aplikacja z prawdziwego zdarzenia. Jej główne atuty to szybkość, czytelność oraz interfejs. Na pierwszy rzut oka widać, że ETOTO wykonano kawał dobrej roboty. To chyba nawet najszybsza aplikacja do obstawiania zakładów sportowych jaką mieliśmy w rękach. I to zarówno pod kątem szybkości dostępu do interesujących nas zdarzeń jak i optymalizacji działania samej aplikacji.

Po kilku godzinach spędzonych z aplikacją ETOTO, możemy śmiało stwierdzić, że to produkt nie tylko dla wytrawnych graczy, ceniących sobie mnogość oferty i szybkość ładowania, ale także dla nowicjuszy, dla których ważna jest prostota nawigacji i łatwe odnajdywanie zdarzeń. Szukanie tego co Cię interesuje na aplikacji ETOTO jest bowiem tak proste, że aż dziw, iż do tej pory nikt na to nie wpadł.

Rewolucyjny system w aplikacji ETOTO

SDF, czyli System Dynamicznych Filtrów to innowacyjne rozwiązanie, które bardzo mocno ułatwia wyszukiwanie oferty. Superszybko wybierzemy w nich dyscyplinę, kraj i ligę. Ponadto, łatwo zawęzimy okres wydarzeń za pomocą filtrów czasowych i wyświetlimy pożądane markety i to bez wchodzenia w dany mecz. Tak łatwo i szybko jeszcze nie było.

Dla tych, którzy preferują szybkie obstawianie dużej ilości kuponów pojedynczych nowa Aplikacja ETOTO jest wręcz konieczna. Oprócz standardowego już na rynku trybu TURBO, mamy możliwość powtarzania tych samych kuponów praktycznie co sekundę. Rozłożenie zakładu na 20 kawałków jest porażająco szybkie.

Na szczególną uwagę zasługuje też historia postawionych zakładów. Jest nie tylko bardzo przejrzysta i wygodna w użyciu, ale przede wszystkim posiada bardzo przydatne funkcjonalności. Z postawionego zakładu można szybko przejść nie tylko do zdarzenia, które się jeszcze nie odbyło, ale też takiego, które właśnie trwa, jeżeli akurat chcielibyśmy coś dograć. No i najważniejsze, bardzo łatwo jest sprawdzić zakłady, za które możemy zgarnąć cashout.

Jeśli mielibyśmy się do czegoś przyczepić, to w historii brakuje trochę możliwości wyszukiwania zakładów przez wpisanie frazy, gdy na przykład chcielibyśmy sobie przypomnieć obstawiony wynik konkretnego zdarzenia. Nie ma też jeszcze streamingu video, ale jak każda aplikacja, na pewno i ta będzie dalej rozwijana, więc czekamy na jeszcze więcej.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze