Napoli – Legia: 200 zł bonusu za każdego gola Legii od Superbet

Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet
Na zdjęciu: Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet

W czwartek Legia Warszawa rozegra kolejne spotkanie w fazie grupowej Ligi Europy. Tym razem rywalem mistrzów Polski będzie Napoli, a spotkanie rozegrane zostanie na Stadio Diego Armando Maradona. Sprawdź jaką promocję na ten mecz przygotował bukmacher Superbet.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Mecz Napoli – Legia rozegrany zostanie w czwartek (21 października) o godzinie 21:00 na Stadio Diego Armando Maradona w Neapolu
  • Stawiając na mecz Napoli – Legia możesz otrzymać 200 złotych bonusu za każdego gola zdobytego przez polski zespół
  • Przedstawiamy warunki promocji przygotowanej przez bukmachera na to spotkanie

Promocja Superbet na mecz Napoli – Legia

Legia Warszawa wygrała dwa pierwsze spotkania w fazie grupowej Ligi Europy, ale do czwartkowego meczu w Neapolu w roli zdecydowanego faworyta przystępują gospodarze. Mistrzowie Polski z pewnością zrobią wszystko, aby sprawić niespodziankę.

Niezwykle atrakcyjną promocję na to spotkanie przygotował Superbet zakłady bukmacherskie. Bukmacher jest gotowy wypłacić 200 złotych bonusu za każdego gola zdobytego przez Legię w tym meczu, bez względu na końcowe jego rozstrzygniecie. Jeżeli drużyna Czesława Michniewicza trzy razy trafi do bramki przeciwnika, otrzymasz bonus w wysokości aż 600 złotych. Co trzeba zrobić?

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 15. listopada 2021 13:04.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL
  2. Wpłać depozyt i postaw pierwszy zakład na mecz Napoli – Legia.
  3. Minimalna kwota zakładu to 50 zł, a minimalny kurs 1.60.
  4. Za każdego gola zdobytego przez Legię bukmacher wypłaci 200 złotych bonusu, bez względu na to czy zakład okaże się trafiony.

Wygrana zostanie wypłacona w formie bonusu, który podlega trzykrotnemu obrotowi po kursie min. 1.80. Oczywiście jeśli Twój kupon okaże się trafiony otrzymasz również standardową wygraną z kuponu. Szczegółowy regulamin promocji “Extra 200 PLN za gola Legii w meczu Napoli – Legia” jest dostępny na stronie Superbet.

Promocja obowiązuje tylko dla nowych klientów, którzy w trakcie rejestracji wpiszą kod promocyjny GOAL. Rejestrując się z naszym kodem otrzymasz darmowy zakład 34 złote za depozyt min. 40 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze