Bonus 200 zł od STS za wskazanie zwycięzcy meczu Meksyk – Polska

Bonus do 200 zł od STS
Na zdjęciu: Bonus do 200 zł od STS

Meksyk – Polska: bonus 200 zł za typ na zwycięzcę. Taką promocję na pierwszy mecz reprezentacji Polski w turnieju finałowym przygotował STS. Z promocji można skorzystać tylko podając podczas rejestracji kod GOAL200. Przedstawiamy warunki tej oferty.

  • Pierwszym rywalem reprezentacji Polski w turnieju finałowym mistrzostw świata w Katarze będzie Meksyk
  • Spotkanie rozegrane zostanie we wtorek (22 listopada) o godzinie 17:00
  • STS oferuje bonus 200 zł za poprawny typ na zwycięzcę meczu

Meksyk – Polska: bonus 200 zł od STS

Reprezentacje Meksyku i Polski do katarskiego mundialu przystępują z dokładnie takim samym celem minimum. Jest nim wyjście z grupy i udział w fazie pucharowej mistrzostw. Kluczowy dla realizacji tego celu będzie wynik wtorkowego spotkania, bowiem obie drużyny uważane są za bezpośrednich rywali w walce o drugie miejsce w tabeli.

Bukmacherzy we wtorkowym meczu nie wskazują zdecydowanego faworyta, dając obu zespołów podobne szanse na zainkasowanie trzech punktów. Polacy i Meksykanie bardzo dobrze zdają sobie sprawę z tego, że zwycięstwo postawi ich w świetnej sytuacji przed kolejnymi meczami z Arabią Saudyjską i Argentyną.

STS z okazji pierwszego występu Polski w Katarze przygotował dla Czytelników goal.pl świetną promocję. Jeżeli poprawnie wytypujesz zwycięzcę wtorkowego spotkania możesz otrzymasz od bukmachera bonus o wartości 200 zł. Poniżej wyjaśniamy krok po kroku jak skorzystać z tej promocji.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL200
  2. Wpłać na swoje konto pierwszy depozyt
  3. Zagraj kupon SOLO lub AKO na którym znajdzie się typ na zwycięzcę meczu Meksyk – Polska. Zakład należy postawić z konta depozytowego
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli zakład okaże się trafiony otrzymasz bonus stanowiący 20-krotność stawki zakładu
  6. Maksymalny bonus to 200 zł

W STS możesz również skorzystać z zakładu bez ryzyka na pierwszy zakład. Oferta ta jest dostępna dla nowych klientów, którzy podczas rejestracji podadzą kod promocyjny GOAL.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze