Kurs 300.00 na mecz Manchester City – Real Madryt. Z kodem GOALBET

Rewanżowy pojedynek Manchesteru City z Realem Madryt zapowiada się niezwykle emocjonująco i ciekawie. W forBET z jego okazji możecie skorzystać z niesamowitem promocji. Pozwala ona postawić po kursie 300.00 zakład na to, że Manchester City nie przegra w regulaminowym czasie gry lub choćby jedną bramkę Realu Madryt. Przedstawiamy warunki oferty.

Kurs 300.00 na mecz Manchester City - Real Madryt
Na zdjęciu: Kurs 300.00 na mecz Manchester City - Real Madryt
  • Manchester City zmierzy się z Realem Madryt w środowym rewanżu 1/2 finału Ligi Mistrzów
  • ForBET przygotował świetną ofertę z kursami 300.00 na dwa zakłady
  • Rejestrując konto z kodem GOALBET postawisz po takim kursie zakład na brak porażki Manchesteru City w regulaminowym czasie gry lub choćby jednego gola Realu Madryt

Bonus 300 zł od forBET z kodem GOAL

Piłkarze Manchesteru City i Realu Madryt już w pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów dostarczyły nam sporych emocji. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1, co sprawia, że środowy rewanż zapowiada się jeszcze ciekawiej. Obie drużyny do meczu na Etihad Stadium przystąpią z jednym celem – awans do wielkiego finału.

Przy okazji tego meczu zwracamy uwagę na świetną ofertę jaką przygotował bukmacher forBET dla Czytelników goal.pl. Podając podczas rejestracji kod promocyjny GOALBET otrzymasz możliwość postawienia jednego z dwóch zakładów, przy których kurs wynosi aż 300.00! Po takim kursie możesz postawić na to, że Manchester City nie przegra tego meczu w regulaminowym czasie gry lub Real Madryt strzeli choćby jednego gola.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w forBET z kodem promocyjnym GOALBET
  2. Dokonaj depozytu w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj pierwszy kupon singiel po kursie widocznym w ofercie, na którym znajdzie się typ: “Manchester City wygra lub zremisuje” lub “Real M. strzeli gola”
  4. Minimalna stawka kuponu to 1 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowo bonus o wartości 300 zł

Otrzymany bonus przed wypłatą podlega dwukrotnemu obrotowi kuponami AKO z min. 3 zdarzeniami. Minimalny kurs ogólny to 2.00, natomiast minimalny kurs każdego zdarzenia to 1.20.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze