Loteria Fuksiarz.pl. W puli nagród aż 100 tysięcy złotych

Bukmacher Fuksiarz.pl w ostatnim czasie słynie z atrakcyjnych promocji, które często oferuje zarówno dla nowych, jak i zarejestrowanych użytkowników. W jego najnowszej loterii, Fuksomania, do wygrania jest aż 100 tysięcy złotych. Koniecznie zapoznajcie się ze szczegółowymi warunkami tej korzystnej promocji.

Logo bukmachera Fuksiarz.pl
Na zdjęciu: Logo bukmachera Fuksiarz.pl
  • Fuksiarz.pl wystartował z nową promocją dla zarejestrowanych użytkowników
  • Pula nagród w loterii Fuksomania wynosi aż 100 tysięcy złotych
  • Zwycięzca otrzyma główną nagrodę w wysokości 50 tysięcy złotych

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Fuksomania w Fuksiarz.pl. W puli nagród 100 tysięcy złotych

Bukmacher Fuksiarz.pl stara się nieustannie przyciągać do siebie nowych użytkowników. A nic nie zachęca prawdopodobnie tak, jak atrakcyjne promocje, w których do wygrania są korzystne nagrody. Tym razem bukmacher przygotował dla nas loterię o nazwie Fuksomania, w której pula nagród wynosi aż 100 tysięcy złotych. Nagroda główna, przeznaczona dla zwycięzcy to aż 50 tysięcy złotych. Więcej na temat promocji i oferty powitalnej bukmachera znajdziecie w naszej recenzji Fuksiarz.pl.

Poprzez obstawianie kuponów AKO możemy odebrać kolejne losy na loterii, a okazji do gry będzie teraz sporo. W najbliższych dniach czekają nas ciekawe mecze eliminacji do Mistrzostw Europy, w których oczywiście udział biorą również biało-czerwoni. Pod wodzą Fernando Santosa reprezentacja Polski zmierzy się w marcu z Czechami i Albanią. Portugalczyka interesują jedynie dwa zwycięstwa, dlatego tez takich rezultatów powinniśmy oczekiwać. 

Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się na stronie loterii Fuksomania, a następnie w Fuksiarz.pl korzystając z naszego kodu promocyjnego GOAL
  2. Losy na loterii odbierasz poprzez stawianie zakładów akumulowanych
  3. Większa liczba kuponów daje większą szansę na wygranie nagrody głównej, która wynosi aż 50 tysięcy złotych
  4. Dodatkowo 50 uczestników otrzyma nagrody w wysokości 1000 zł

Stawiając pierwszy zakład bez ryzyka za np. 100 zł, oprócz ubezpieczenia stawki, otrzymuje się również 5 losów z szansą na 50.000 zł lub jedną z nagród 1.000 zł. Szczegółowe warunki promocji znajdziecie na stronie bukmachera Fuksiarz.

Zakład bez ryzyka z kodem GOAL
Nowy bukmacher na rynku
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Komentarze