Liverpool – Man City: kurs 50.00 na zwycięzcę z kodem GOAL

Mariusz Pudzianowski, ambasador marki Betfan
Na zdjęciu: Mariusz Pudzianowski, ambasador marki Betfan

Sobotni mecz o Tarczę Wspólnoty pomiędzy Liverpoolem i Manchesterem City otworzy rywalizację na angielskich boiskach w sezonie 2022/23. Mecz, który rozgrany zostanie na King Power Stadium w Leicester, zapowiada się niezwykle ciekawie. Świetną promocję na ten pojedynek przygotował bukmacher BETFAN, który pozwala postawić na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City po kursie 50.00. Przedstawiamy warunki tej oferty.

  • Liverpool zmierzy się z Manchesterem City w tradycyjnym meczu o Tarczę Wspólnoty
  • Mecz odbędzie się w sobotę (30 lipca) o godzinie 18:00
  • Rejestrując się w BETFAN z kodem GOAL można zagrać na wygraną Liverpoolu i Manchesteru City po kursie 50.00

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Kurs 50.00 na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City

Nowy sezon Premier League zostanie zainaugurowany już za tydzień, ale już w ten weekend czekają nas wielkie emocje. W tradycyjnym spotkaniu o Tarczę Wspólnoty zmierzą się ze sobą dwie zdecydowanie najlepsze drużyny poprzedniego sezonu – Liverpool i Manchester City.

Obie drużyny przystąpią do sobotniego spotkania z jednym celem, jakim będzie zwycięstwo. Mecz zapowiada się niezwykle ciekawie także ze względu na zmiany, jakie zaszły w obu klubach. Do obu zespołów dołączyli klasowi napastnicy – Erling Haaland do Manchesteru City i Darwin Nunez do Liverpoolu. Obywatele sprowadzili do siebie również reprezentanta Anglii Kalvina Phillipsa.

Na sobotnie spotkanie, które odbędzie się w Leicester, bardzo atrakcyjną ofertę przygotował bukmacher BETFAN. Rejestracja konta z kodem promocyjnym GOAL pozwala bowiem na postawienie na wygraną Liverpoolu lub Manchesteru City w sobotnim meczu po bardzo wysokim kursie 50.00! Poniżej wyjaśniamy krok po kroku co trzeba zrobić, aby skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Dokonaj rejestracji w BETFAN podając kod promocyjny GOAL (do 30.07. 17:59)
  2. Wpłać pierwszy depozyt w minimalnej kwocie 25 zł
  3. Postaw pierwszy kupon za minimum 20 zł. W ten sposób odblokujesz sobie możliwość skorzystania z oferty. Pamiętaj, że na pierwszym kuponie nie może być zakłady przeciwnego do granego po podwyższonym kursie.
  4. Zagraj pojedynczy kupon na zwycięstwo Liverpoolu lub Manchesteru City po kursie 50.00 na stronie promocji (nie znajdziemy go w ofercie głównej).
  5. Maksymalna stawka zakładu to 5 zł.
  6. Wygrana zostanie wypłacona na konto główne po obrocie całością depozytu.

Oferta jest skierowana tylko do nowych klientów, którzy zarejestrują konto podając kod promocyjny GOAL. Szczegółowe warunki tej oferty można znaleźć na stronie Betfan.

Betfan
50.00
wygrana Liverpoolu lub Man City

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze