Liga Mistrzów: 10 złotych bonusu za każdego gola od Superbet

Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek
Superbet Na zdjęciu: Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek

We wtorek kluby uczestniczące w nowej edycji Ligi Mistrzów dostarczyły nam pierwszych emocji. Na kolejne z pewnością możemy liczyć w środę, kiedy rozegranych zostanie kolejnych osiem spotkań. Niezwykle ciekawą promocję związaną z dzisiejszymi meczami dla Czytelników goal.pl przygotował bukmacher Superbet, który ofertuje bonus w wysokości 10 złotych za każdą bramkę, która padnie w meczach rozpoczynających się o godzinie 21:00.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocja Superbet – extra 10 zł za bramkę w Lidze Mistrzów

Liga Mistrzów to najważniejsze klubowe rozgrywki na świecie, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców. We wtorek zainaugurowana została rywalizacja w fazie grupowej w sezonie 2021/22, a w środę czekają nas kolejne spotkania. Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały niezwykle atrakcyjną ofertę dla Czytelników goal.pl, którzy zarejestrują konto wpisując w polu kod promocyjny: GOAL.

Stawiając kupon na przynajmniej jeden z sześciu środowych rozpoczynających się o godzinie 21:00 meczów Ligi Mistrzów można otrzymać bonus o wartości 10 złotych za każdą bramkę, która padnie w tych meczach. Jeżeli w meczach, które znajdą się na kuponie padnie 11 bramek, gracz otrzyma bonus w wysokości 110 złotych. Jak skorzystać z promocji?

  1. Zarejestruj się w Superbet podając kod promocyjny GOAL do środy do godz. 21:00.
  2. Wpłać depozyt o wartości min. 50 zł.
  3. Postaw swój pierwszy zakład pojedynczy lub akumulowany na środowe mecze Ligi Mistrzów rozpoczynające się o godzinie 21:00 (Atletico – Porto, Brugge – PSG, Inter – Real, Liverpool – Milan, Man City – RB Lipsk, Sporting – Ajax).
  4. Minimalna stawka zakładu to 50 zł, natomiast minimalny kurs 1.50.
  5. Otrzymasz 10 złotych bonusu za każdego gola w meczu, który znajdzie się na kuponie. Bonus otrzymasz bez względu na to, czy kupon okaże się wygrany czy przegrany.

Bonus, który zostanie aktywowany w ciągu 72 godzin od zakończenia promocji, należy zaakceptować w ciągu 3 dni od jego przyznania, a przed wypłatą obowiązuje trzykrotny obrót po kursie min. 1.80 (gracz ma na to 7 dni). Szczegółowy regulamin promocji, w tym warunki obrotu bonusem, jest dostępny na stronie bukmachera.

Pamiętaj, że z promocji mogą skorzystać tylko nowi klienci Superbet, którzy w czasie zakładania konta podadzą kod promocyjny GOAL. Z naszym kodem odbierzesz pełen pakiet bonusów dla nowych klientów, w tym darmowy zakład o wartości 34 zł.

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze