Legalni bukmacherzy: Bonusy LVbet na El Clasico

Już w sobotę czekają nas kolejne emocje związane z Gran Derbi. Tym razem obie drużyny zmierzą się ze sobą na Santiago Bernabeu w meczu ligowym. Specjalne bonusy w związku z tym wydarzeniem przygotowała firma bukmacherska LV BET.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Każdy użytkownik po postawieniu zakładu 1×2 (zwycięzca meczu) za minimum 50 zł, może zgarnąć dodatkowe bonusy w przypadku konkretnych wydarzeń w trakcie meczu. Ile wynoszą bonusy i jakie to wydarzenia?

→ 30 PLN, jeśli bramka zostanie zdobyta w doliczonym czasie gry 2 połowy meczu (90+)
→ 80 PLN, jeśli mecz zakończy się wynikiem 0-0
→ 30 PLN za czerwoną kartkę dla Sergio Ramosa lub Gerarda Pique lub obu tych zawodników
→ 40 PLN za bramkę zdobytą prawą nogą przez Leo Messiego lub Garetha Bale’a
→ 100 PLN za hattrick Leo Messiego, Karima Benzemy lub Garetha Bale’a
→ 500 PLN, jeśli jakikolwiek zawodnik odmówi zejścia z boiska (dotyczy sytuacji, w której zawodnik w bardzo wyraźny sposób odmówi zejścia z boiska mimo zasygnalizowania woli dokonania zmiany przez trenera jego drużyny oraz próby wykonania jej przez sędziego technicznego. Nie dotyczy to sytuacji w której sędzia techniczny pomyli wyświetlany na tablicy numer lub sytuacji w której trener zapyta zawodnika czy potrzebuje zmiany np. z powodu kontuzji i ten odpowie, że nie ma takiej potrzeby).

Przejdź na stronę LV BET

Bonus trafi na konto użytkownika w przypadku rozliczenia kuponu jako wygrany.

Jakie są warunki wzięcia udziału w promocji? Biorą w niej automatycznie wszyscy gracze, którzy w trakcie promocji, która trwa do 2 marca do godziny 20:45, postawią kupon przedmeczowy na spotkanie Real Madryt – FC Barcelona, na selekcje 1×2 (typ tylko na zwycięstwo gospodarzy, remis lub zwycięstwo gości) za stawkę w wysokości co najmniej 50 zł. Warto podkreślić, że do udziału w promocji kwalifikują się zarówno kupony pojedyncze oraz kombi (w kuponie kombi jedna selekcja musi być zawarta na to spotkanie).

Przejdź na stronę LV BET

Jeżeli kupon będzie zwycięski, na konto użytkownika trafią dodatkowe bonusy LV BET, jeżeli spełnione zostaną wyżej wymienione warunki. Użytkownik otrzyma sumę kwot bonusów, jeżeli spełnionych zostanie kilka warunków jednocześnie.

Warto również pamiętać, że w promocji bierze udział tylko pierwszy zakład spełniający jej warunki. W promocji nie biorą natomiast udziału kupony z wykorzystaną opcją Cash-Out oraz zakłady wzajemnie wykluczające się.

Otrzymany bonus, jak w większości tego typu promocji, podlega wymogowi 3-krotnego obrotu, po minimalnym kursie 1.75. Ważność bonusu wynosi 30 dni od momentu jego przyznania.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze