Kod promocyjny STS na mecz Hiszpania – Polska

Kibice
Kibice Grzegorz Wajda

W najbliższą sobotę o 21:00 reprezentacja Polski zagra swój drugi mecz na Euro 2020. Biało-czerwoni w Sewilli zmierzą się z Hiszpanią. Polacy potrzebują przynajmniej remisu aby zachować realne szanse na awans do kolejnej fazy turnieju. Hiszpanie po bezbramkowym remisie ze Szwecją też nie mogą pozwolić sobie na porażkę.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

  • Mecz Hiszpania – Polska w sobotę 19 czerwca o 21:00 w Sewilli
  • Bukmacherzy za każdą złotówkę postawioną na Polskę wypłacają nawet 10 złotych
  • Sponsor reprezentacji Polski oferuje darmowy zakład na ten mecz przez kod promocyjny GOAL

Hiszpania – Polska u bukmacherów

Bukmacherzy nie dają większych szans reprezentacji Paulo Sousy. Kurs na Biało-czerwonych sięga obecnie nawet 10.00. Za zwycięstwo Hiszpanów firmy bukmacherskie wypłacą o wiele mniej bo zaledwie 1.40. Poniżej przestawiamy porównanie kursów na mecz Hiszpania – Polska.

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 19. czerwca 2021 20:59.

STS kod promocyjny

Zakłady bukmacherskie STS są sponsorem reprezentacji Polski. Nic więc dziwnego, że w tej firmie znajdziemy bardzo ciekawe oferty na mecze kadry na Euro 2020. Przed meczem Hiszpania – Polska bukmacher oferuje darmowy zakład bez depozytu wysokości 30 złotych. Oznacza to, że bez dokonywania własnego depozytu możemy postawić na ten mecz. Wystarczy rejestracja przy wpisaniu w pole “kod promocyjny” kodu GOAL.

Nowi klienci STS, którzy wpiszą kod promocyjny GOAL mogą liczyć także na zakład bez ryzyka 230 złotych oraz bonus od pierwszego depozytu do 1200 złotych.

Zakład bez ryzyka polega na tym, że obstawiając pierwszy zakład w STS bukmacher zwróci klientowi stawkę w przypadku przegranej. Bonus od depozytu to po prostu doładowanie konta dodatkowymi środkami na grę. Bonus wynosi 100% do kwoty 1200 złotych.

Pamiętaj STS kod promocyjny podany w formularzu rejestracji gwarantuje najwyższy pakiet bonusów u tego bukmachera.

Komentarze