Freebet 25 złotych za El Clasico w forBET

Już w sobotę czeka nas piłkarski szlagier, który elektryzuje cały piłkarski świat. FC Barcelona podejmować będzie na Camp Nou Real Madryt. Legalny bukmacher forBET przygotował z tej okazji niezwykle ciekawą promocję, dzięki której w łatwy sposób można otrzymać freebet 25 zł do wykorzystania na mecze Ligi Mistrzów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Co trzeba zrobić, aby otrzymać od forBET zakłady bukmacherskie freebet w wysokości 25 złotych? To bardzo proste. Należy zagrać za dokładnie 99 złotych kupon singiel lub AKO, na którym znajdzie się przedmeczowy typ w zakładzie 1×2 na sobotnie El Clasico: FC Barcelona – Real Madryt. Należy jedynie pamiętać, że na kuponie AKO, kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Przejdź na stronę forBET

Jeżeli spełnisz ten warunek, otrzymasz freebet 25 zł do wykorzystania na zdarzenia z oferty Ligi Mistrzów.

ForBET zaznacza, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00 (min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić 1.20). Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia i wszystkie muszą pochodzić z oferty na Ligę Mistrzów.

FC Barcelona – Real Madryt. Kursy
Drużyna
FC Barcelona 2,04 Sprawdź ofertę forBET
X 3,75 Sprawdź ofertę forBET
Real Madryt 3,55 Sprawdź ofertę forBET
Kursy aktualne na 23.10.2020 17:30Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze