Fortuna z bonusami na weekend

W najbliższy weekend będziemy mieli okazję emocjonować się meczami Premier League, La Liga, Serie A, Bundesligi i Ekstraklasy! Fortuna zakłady bukmacherskie przygotowały z tej okazji kilka ciekawych bonusów dla swoich klientów. Po krótce je przedstawiamy.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bonus 50 zł za pierwszy depozyt

Każdy kto jeszcze nie rozpoczął na dobre przygody z Fortuną, może skorzystać z oferty pozwalającej na uzyskanie bonusu w wysokości 50 zł za pierwszy depozyt. Doładowując w dniach 19-21 czerwca swoje konto w Fortunie kwotą w wysokości minimum 50 zł, na otrzymasz dodatkowy bonus w kwocie 50 zł w punktach FKP.

Z oferty mogą skorzystać nowi użytkownicy, a także osoby, które już wcześniej zarejestrowały konto, ale dotychczas nie wpłacały depozytu.

Odbierz bonus od Fortuny

Pewniak – bonus za aktywność

Fortuna przygotowała również propozycję dla graczy, którzy już wcześniej korzystali z jego usług. Dzięki niej można uzyskać bonus w wysokości 5, 10 lub 20 złotych. Jego kwota uzależniona jest od tego, jak aktywnie będziesz grał w weekend 19-21 czerwca.

Podstawowym warunkiem, który trzeba spełnić, aby otrzymać bonus jest zagranie co najmniej jednego kuponu dziennie za minimalną stawkę 20 złotych. Jeżeli zrobisz to w trakcie jednego dnia promocji, otrzymasz 5 złotych. W przypadku zagrania kuponów w trakcie dwóch dni – bonus wyniesie 10 złotych. Jeżeli będziesz grał każdego dnia – otrzymasz od Fortuny 20 zł.

Co ważne, kupony nie muszą być rozstrzygnięte, znaczenia nie ma ich również wynik. Podsumowując – każdy kupon musi zostać postawiony innego dnia i zawierać zdarzenia z oferty przedmeczowej lub “na żywo”.

Uzyskany bonus zostanie przypisany do konta 22 czerwca i należy aktywować go w ciągu 7 dni.

Przejdź na stronę Fortuny

Większe wygrane o 14 procent dzięki Happy Hours

W Fortuna zakłady bukmacherskie cały czas trwa również promocja Happy Hours, która umożliwia podwyższenie wygranej o 14 procent!

Bonus można aktywować na kuponach z minimalną liczbą trzech zdarzeń (z kursem minimalnym każdego zdarzenia 1,30) i dostępny jest na całą ofertę. Co ważne, promocja obowiązuje także w ofercie na żywo, ale tylko w określonych godzinach, między 10:00 a 22:00.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze