ForBET kontynuuje współpracę z Rakowem Częstochowa

Piłkarze Rakowa Częstochowa
Piłkarze Rakowa Częstochowa PressFocus

Bukmacher forBET w nadchodzącym sezonie 2021/2022 pozostaje Sponsorem Strategicznym Rakowa Częstochowa! 

W sezonie 2021/2022 logotyp forBET-u pojawi się na przodzie koszulek meczowych, na sprzęcie reprezentacyjnym oraz na sprzęcie treningowym. Ponadto klub, wspólnie ze Sponsorem Strategicznym zaproponuje kibicom dedykowane oferty, a w trakcie sezonu forBET będzie przygotowywał atrakcje dla naszych fanów także w dniu meczowym. 

– Miniony sezon obfitował w liczne sukcesy naszego klubu, które były możliwe między innymi dzięki współpracy z zakładami bukmacherskimi forBET. Cieszymy się, że tak duży partner zdecydował się dalej grać z nami. Wierzymy, że następny rok przyniesie kolejne wspólne sukcesy – powiedział Wojciech Cygan, prezes Rakowa Częstochowa

– Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z klubem. Nie może być jednak inaczej jeśli nasze zaangażowanie zbiegło się z fantastycznymi wynikami sportowymi, za które jeszcze raz wielkie gratulacje dla wszystkich ludzi Rakowa Częstochowa. Pełen profesjonalizm klubu spowodował, że nie mieliśmy wyjścia i z wielką przyjemnością zdecydowaliśmy się poszerzyć naszą współpracę i w sezonie 2021/2022 nasze logo będzie obecne na przodzie koszulki meczowej Rakowa – powiedział Paweł Majewski, dyrektor marketingu forBET zakłady bukmacherskie

Pierwszą okazją do zobaczenia logotypu forBET na przodzie koszulki meczowej będzie sobotni mecz z Legią Warszawa. Czerwono-Niebiescy zagrają w wyjątkowych strojach dedykowanych pierwszemu w historii występowi w spotkaniu o Superpuchar Polski. Po nim koszulki trafią na licytacje i akcje charytatywne, z których dochód wesprze fundację “Przyjaciele Rakowa” w realizacji jej statutowych celów. 

forBET to marka o ugruntowanej pozycji, która mocno wpisała się w rynek polskich, legalnych zakładów bukmacherskich i zdobyła zaufanie tysięcy graczy. Oferuje zakłady na zdarzenia sportowe, zakłady live oraz sporty wirtualne. Za 2020 rok forBET otrzymał branżowe nagrody za Najlepsze Kursy oraz Najlepszy Marketing. 

Bonus powitalny do 2480 zł
Szybko rosnący bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Komentarze