Extra zakład bez ryzyka 120 zł w STS tylko z kodem GOAL

STS Zakłady Bukmacherskie
STS Na zdjęciu: STS Zakłady Bukmacherskie

W najbliższy weekend rozstrzygnięta zostanie rywalizacja o mistrzostwo Anglii i Włoch, poznamy ostatnie kolejne niewiadome w Ekstraklasie oraz na jej zapleczu. Z tej okazji specjalną promocję dla Czytelników goal.pl przygotował bukmacher STS. Tylko teraz z kodem GOAL możesz otrzymać podwyższony zakład bez ryzyka 120 zł.

Wyższy zakład bez ryzyka od STS

To już ostatni ligowy weekend na europejskich boiskach. W większości lig najważniejsze rozstrzygnięcia już zapadły, ale w dalszym ciągu trwa walka o tytuł w Anglii i Włoszech. Manchester City czy Liverpool, AC Milan czy Inter Mediolan? Odpowiedz na te pytania poznamy w najbliższych dniach.

Emocji nie powinno zabraknąć również na polskich boiskach. Choć w Ekstraklasie mistrz i spadkowicze zostali już wyłonieni, sprawą otwartą pozostaje jeszcze kwestia wicemistrzostwa. Gorąco będzie na zapleczu ekstraklasy, gdzie trwa walka o bezpośredni awans oraz miejsca dające prawo gry w barażach.

To doskonała okazja do skorzystania z przygotowanego TYLKO dla Czytelników goal.pl podwyższonego zakładu bez ryzyka do 120 zł! W standardowej ofercie jego wartość jest niższa i wynosi tylko 100 zł. Jak skorzystać z tej oferty? Wystarczy podczas rejestracji w STS podać kod promocyjny GOAL. Oferta obowiązuje tylko w dniach od piątku (20 maja) godziny 12:00 do niedzieli (22 maja) godz. 23:00.

Zakład bez ryzyka pozwala ubezpieczyć pierwszy zakład zagrany po rejestracji. Jeżeli okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygrany. Jeżeli okazję się przegrany, STS dokona zwrotu środków na Twoje konto. Jeżeli postawiłeś środki ze swojego konta depozytowego, ewentualny zwrot również otrzymasz na nie i nie będziesz musiał dokonywać obrotu. Jeżeli środki będą pochodziły ze konta bonusowego, uzyskanie z powrotem środki przed wypłatą bedą podlegały trzykrotnemu obrotowi.

To jednak nie wszystko. Rejestracja w STS z kodem GOAL pozwala także na skorzystanie z bonus od trzech pierwszych depozytów: 100% do 300 zł od pierwszego, 50% do 500 zł od drugiego i 50% do 700 zł od trzeciego depozytu. Ponadto otrzymasz zakłady bez ryzyka o wartości 20 zł sporty wirtualne i BetGames. Razem wartość to aż 1660 zł!

Zakład bez ryzyka 100 zł tylko z kodem GOAL
Największy polski bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze