El Clasico. Promocje bukmacherskie na Barcelona – Real

W sobotę (24 października) rozegrane zostanie pierwsze w tym sezonie ligowe El Clasico: Barcelona – Real Madryt. Promocje bukmacherskie? Tak. Tych nie brakuje. Legalni bukmacherzy przygotowali z tej okazji kilka ciekawych propozycji, które postaramy się dla Was przedstawić.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

STS: bonus do 100 zł od depozytu

Klienci największego polskiego bukmachera STS zakłady bukmacherskie z okazji El Clasico mogą otrzymać bonus do 100 złotych od depozytu . Co trzeba zrobić, aby go otrzymać? Na stronie STS należy kliknąć “Weź udział” przy dedykowanej promocji, a następnie dokonać depozytu w kwocie minimum 100 złotych.

Kolejnym etapem jest zagranie kuponu AKO za minimum 50 złotych z konta depozytowego. Na kuponie musi znaleźć się minimum jedno zdarzenie dotyczące meczu Barcelona – Real Madryt z kursem minimalnym 1.85). Jeżeli te warunki zostaną spełnione, na konto gracza trafi 50% kwoty pierwszego depozytu wpłaconego w ramach promocji. Bukmacher zaznacza, że maksymalna kwota bonusu to 100 złotych.

Wypłata otrzymanego bonusu będzie możliwa po dokonaniu trzykrotnego obrotu kwotą bonusu. Do obrotu zaliczają się tylko stawki z wygranych kuponów z kursem całkowitym nie mniejszym niż 1.91.

Nowi klienci, którzy zarejestrują w STS konto z kodem promocyjnym GOAL otrzymają między innymi zakład bez ryzyka do 230 zł oraz freebet bez depozytu 30 zł.

Przejdź na stronę STS

Superbet: Superkurs 30.00 na zwycięstwo Barcelony lub Realu

Kurs 30,00 na zwycięstwo Barcelony lub Realu Madryt w El Clasico? Czy to możliwe? Tak! W związku ze sobotnim szlagierem Superbet zakłady bukmacherskie przygotowały taką ofertę dla swoich nowych klientów. Każdy z nich może postawić na wygraną Dumy Katalonii lub Królewskich po niesamowicie wysokim kursie 30.00!

Do promocji kwalifikuje się pierwszy kupon singiel zagrany po założeniu konta. Jeżeli postawisz na wygraną np. Barcelony po kursie 2.10 i kupon okaże się wygrany, otrzymasz dodatkowo bonus, dzięki któremu na Twoje konto może trafić łącznie 300 zł.

Jak to będzie wyglądać? Przy stawce kuponu 10 złotych i kursie 2.10 Twoja normalna wygrana wyniesie 18,48. W tym przypadku kwota bonusu wyniesie 300 zł (kurs 30.00 x 10 zł) – 18,48 zł (Twoja wygrana) = 281,52 zł. Analogicznie będzie to wyglądać również w przypadku postawienia na Real Madryt. Należy pamiętać, że maksymalna stawka zakładu wliczana do bonusu wynosi 10 zł.

Przejdź na stronę na Superbet

Fortuna. Potrójny bonus powitalny

Fortuna nie przygotowała dedykowanej oferty promocyjnej na El Clasico, ale także oferuje bardzo ciekawy bonus powitalny dla nowych użytkowników. Składa się on z trzech elementów – bonusu od depozytu 100% do 2000 zł, cashbacku do 210 zł (tylko dla użytkowników goal.pl) oraz freebetu 20 złotych. Wszystkie elementy bonusu można oczywiście wykorzystać na zakłady z oferty Fortuna zakłady bukmacherskie na El Clasico.

Warto zwrócić przede wszystkim na uwagę na wyższy od standardowego cashback w wysokości do 210 złotych. Jest on dedykowany użytkownikom naszego serwisu.

Przejdź na stronę Fortuny

Późniejsza wypłata uzyskanych środków bonusowych jest oczywiście możliwa po spełnieniu wymagań dotyczących obrotów. W przypadku bonusu 100% do 2000 zł konieczny jest obrót x4 w zakładach AKO (min. 3 zdarzenia) po kursie całkowitym min. 1.60. W przypadku cashbacku 210 zł wymagany jest jednokrotny obrót kwotą zwrotu.

Betclic na El Clasico. Wyższe wygrane – nawet o 100%

Dedykowaną promocję na sobotnie El Clasico zdecydował się uruchomić Betclic, który oferuje swoim klientom podwyższenie wygranej za zakład na El Clasico nawet o 100%. Promocja kierowana jest zarówno do nowych, jak i obecnych klientów.

Na czym polega promocja Betclic na El Clasico? Bukmacher podwyższa wygraną netto w zależności od kursu zakładu. Jeżeli kurs zakładu postawionego na sobotni mecz mieści się między 2,00 a 2,50 wygrana netto zostanie powiększona o 50%, jeżeli mieści się między 2,51 a 3,50 wygrana będzie większa o 50%, natomiast jeżeli kurs będzie równy lub wyższy niż 3,51, wygrana zostanie zwiększona o 100%. Bukmacher zastrzega sobie jednak, że maksymalna kwota bonusu może wynieść 100 złotych.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? W pierwszym kroku należy przystąpić do niej klikając na przycisk DOŁĄCZ na stronie Betclic. Następnie należy zawrzeć pojedynczy zakład (przedmeczowy lub na żywo) z oferty bukmachera na El Clasico. Należy jednak pamiętać, że minimalna stawka takiego zakładu musi wynosić 20 zł.

Ewentualna wypłata otrzymanego bonusu będzie wiązała się z koniecznością sześciokrotnego obrotu kwotą bonusu przy minimalnym kursie kuponu 2,00 w okresie 30 dni od jego przyznania.

Warto również pamiętać, że bukmacher Betclic dla nowych klientów, którzy przy rejestracji skorzystają z kodu promocyjnego GOALPL, oferuje cashback w kwocie 550 złotych.

Przejdź na stronę Betclic

ForBET. Freebet 25 złotych za El Clasico

Legalny bukmacher forBET okazji sobotniej konfrontacji Barcelony z Realem Madryt przygotował niezwykle ciekawą promocję, dzięki której w łatwy sposób można otrzymać freebet 25 zł do wykorzystania na mecze Ligi Mistrzów.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać od forBET zakłady bukmacherskie freebet w wysokości 25 złotych? To bardzo proste. Należy zagrać za dokładnie 99 złotych kupon singiel lub AKO, na którym znajdzie się przedmeczowy typ w zakładzie 1×2 na sobotnie El Clasico: FC Barcelona – Real Madryt. Należy jedynie pamiętać, że na kuponie AKO, kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Przejdź na stronę forBET

Jeżeli spełnisz ten warunek, otrzymasz freebet 25 zł do wykorzystania na zdarzenia z oferty Ligi Mistrzów.

ForBET zaznacza, że do promocji kwalifikuje się tylko pierwszy kupon spełniający warunki promocji. Otrzymany bonus należy obrócić jednokrotnie po kursie minimalnym 2.00 (min. kurs pojedynczego zdarzenia na kuponie AKO musi wynosić 1.20). Na kuponie muszą znajdować się co najmniej 3 zdarzenia i wszystkie muszą pochodzić z oferty na Ligę Mistrzów.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze