Bonus 200 zł za gola Chelsea lub Man City z kodem GOAL

Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet
Na zdjęciu: Jerzy Dudek, ambasador marki Superbet

W czwartkowy wieczór czeka na hit angielskiej Premier League. Na Stamford League w Londynie miejscowa Chelsea podejmować będzie Manchester City. Świetną ofertę na ten mecz przygotował bukmacher Superbet, który pozwala postawić na gola dla Chelsea lub Manchesteru City po kursie 100.00. Wystarczy zarejestrować konto z kodem promocyjnym GOAL. Objaśniamy warunki tej promocji.

  • W czwartek o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz Premier League: Chelsea – Manchester City
  • Promocja Superbet pozwala postawić na gola dla gospodarzy lub gości po kursie 100.00
  • Do skorzystania z oferty uprawnia kod promocyjny GOAL podany podczas rejestracji w Superbet

Kurs 100.00 na gola dla Chelsea lub Man City

Obie drużyny przed sezonem były wymieniane w gronie kandydatów do zdobycia mistrzostwa Anglii. Przed czwartkowym ich starciem szanse na wywalczenie tytułu ma tylko Manchester City, który zajmuje drugie miejsce w tabeli, tracąc osiem punktów do prowadzącego Arsenalu i mając jedno spotkanie do rozegrania więcej. Chelsea szans na tytuł już nie ma. The Blues sklasyfikowani są aktualnie dopiero na 10. miejscu. 

Nie mniej jednak czwartkowa konfrontacja tych zespołów wzbudza wiele emocji. W roli faworyta na murawę wybiegną goście z Manchesteru, ale gospodarze zrobią wszystko, aby pokrzyżować im plany. Bardzo atrakcyjną promocję dla Czytelników goal.pl przygotował Superbet. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL mamy możliwość skorzystania z oferty, dzięki której można otrzymać bonus o wartości 200 zł za trafiony zakład na gola dla Chelsea lub Manchesteru City. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z promocji,

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w Superbet podając kod promocyjny GOAL
  2. Dokonaj pierwszego depozytu o wartości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy kupon singiel na gola dla Chelsea lub Manchesteru City w czwartkowym meczu
  4. Minimalna stawka kuponu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój zakład okaże się wygrany, otrzymasz nie tylko wygraną z kuponu, ale także dodatkowo bonus o wartości 200 zł

Zgodnie z regulaminem przed wypłatą otrzymanego bonusu będziesz musiał dokonać obrotu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w regulaminie promocji stronie Superbet.

Pakiet powitalny z kodem GOAL
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze