Cashback 50% do 500 zł na Anglia – Polska w Superbet

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek

Już w środę czeka nas kolejne spotkanie eliminacji Mistrzostw Świata z udziałem reprezentacji Polski. Biało-Czerwoni zmierzą się na Wembley z reprezentacją Anglii. Z okazji tego spotkania bukmacher Superbet przygotował specjalną promocję w postaci cashbacku 50% do 500 złotych na swój pierwszy zakład na mecz Anglia – Polska.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Aby skorzystać z promocji należy w dniach 29-31 marca założyć konto w Superbet zakłady bukmacherskie korzystając z kodu promocyjnego GOAL oraz dokonać depozytu. Po spełnieniu tych warunków pierwszy zakład postawiony na mecz Anglia – Polska objęty zostanie ubezpieczeniem, dzięki któremu możemy odzyskać 50% postawionej składki aż do 500 złotych. Zwrot zostanie dokonany w formie bonusu.

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł+199zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Należy jednak pamiętać, że promocja dotyczy tylko pierwszego pojedynczego kuponu postawionego na rynki 1, X lub 2. W promocji biorą udział tylko zakłady z oferty przedmeczowej, a minimalna stawka kuponu musi wynosić 10 złotych.

Ewentualny zwrot przekazany zostanie na konto bonusowe. Aby środki mogły zostać wypłacone na konto depozytowe należy dokonać trzykrotnego obrotu z kursem minimalnym 1.8. W przypadku kuponu AKO kurs każdego pojedynczego wydarzenia musi wynosić minimum 1.4.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze