Cashback 100% do 250 zł od Superbet na El Clasico i hit Ekstraklasy

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek

W weekend 10-11 kwietnia czekają nas dwa piłkarskie klasyki. W sobotę wieczór oczy wszystkich kibiców skierowane będą na Madryt, gdzie w kolejnych El Clasico Real zmierzy się z Barceloną. W niedzielę czekają nas emocje na krajowych boiskach i mecz Lecha Poznań z Legią Warszawa. Z tej okazji bukmacher Superbet przygotował bardzo atrakcyjną ofertę – 100% zwrot do 250 złotych za zakład postawiony na jeden z hitów.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Do kogo kierowana jest promocja? Do wszystkich graczy, którzy w dniach 10-11 kwietnia zarejestrują konto w Superbet zakłady bukmacherskie przy użyciu kodu promocyjnego GOAL, a następnie dokonają depozytu.

Ubezpieczeniem objęty zostanie zakład postawiony na jedno ze spotkań: Real Madryt – FC Barcelona lub Lech Poznań – Legia Warszawa. Co ważne postawiony zakład musi być zakładem pojedynczym na dowolny rynek zakładów z oferty zasadniczej na wspomniane spotkania.

Minimalna stawka zakładu musi wynosić 10 złotych. Pod uwagę brany jest tylko pierwszy postawiony zakład po dokonaniu wpłaty.

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Jeśli gracz zarejestruje konto gracza w sobotę, 10.04.2021 roku, może wziąć udział w promocji przez dwa dni, jeśli jego pierwszy zakład po dokonaniu pierwszego depozytu będzie zakładem złożonym na mecz Real Madryt – FC Barcelona, natomiast drugi zakład po dokonaniu pierwszego depozytu będzie postawiony na mecz Lech Poznań – Legia Warszawa (lub na odwrót).

Ewentualny zwrot nastąpi na konto bonusowe. Aby wypłacić z niego środki wymagany jest 3-krotny obrót wartością bonusu. W przypadku kuponów pojedynczych minimalny kurs musi wynosić 1.80, natomiast w przypadku zakładów akumulowanych łączny kurs minimum 1.80, natomiast kurs pojedynczego wydarzenia minimum 1.40.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze