Buksa i inni utalentowani zawodnicy wyjadą na zachód? Kursy

Aleksander Buksa
Aleksander Buksa fot. Radosław Bełżek

Czy zachodnie kluby latem ponownie sięgną po utalentowanych zawodników z PKO Ekstraklasy? Kandydatów do opuszczenia ligi polskiej ligi jest kilku. Legalny bukmacher LVBET przygotował zakłady na takie zdarzenia.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

W ostatnim czasie dobrze zapowiadający się młodzi polscy piłkarze regularnie opuszczają Ekstraklasę, przenosząc się do klubów występujących na co dzień w czołowych europejskich ligach. Wiele wskazuje na to, że podobnie będzie latem.

Aleksander Buksa trafi do Barcelony? kursy

To właśnie nazwisko Aleksandra Buksy w ostatnich tygodniach pojawiało się najczęściej w kontekście możliwego wyjazdu. 17-latek w obecnym sezonie wystąpił w 14 spotkaniach Ekstraklasy, zdobywając w nich trzy bramki. Swoimi występami zwrócił na siebie uwagę wielu europejskich klubów, w tym, jak poinformował Super Express, także słynnej Barcelony.

W ofercie legalnego bukmachera LVBET znajdziemy między innymi zakład na odejście utalentowanego napastnika Białej Gwiazdy do katalońskiego klubu podczas najbliższego okna transferowego. Kurs na takie zdarzenie jest bardzo atrakcyjny i wynosi aktualnie 10.0.

Przejdź na stronę LVbet

Kto zostanie sprzedany najdrożej? Kursy

Aleksander Buksa nie jest jednak jedynym młodym zawodnikiem, który wkrótce może pożegnać się z Ekstraklasą. Coraz częściej mówi się również o odejściu Michała Karbownika z Legii Warszawa, a od dłuższego czasu z wyjazdem na zachód łączeni są również piłkarze Lecha Poznań – Robert Gumny i Kamil Jóźwiak.

W ofercie LVBET możemy zawrzeć zakład na to, który z tych zawodników opuści Ekstraklasę za najwyższą kwotę podczas najbliższego okna transferowego. Kursy kształtują się obecnie następująco: Karbownik – 2.2, Buksa – 3.5, Gumny – 4.0 i Jóźwiak 5.5.

Przejdź na stronę LVbetMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze