Bukmacherzy: STS wprowadził płatności przez PayPal

Mateusz Juroszek
Mateusz Juroszek fot. STS

STS zakłady bukmacherskie udostępnił swoim klientom możliwość zlecania wpłat za pośrednictwem popularnego portfela elektronicznego PayPal.

Czytaj dalej…

Korzystając z PayPal klienci STS mogą wygodnie i bezpiecznie wpłacać środki na swoje konto gracza. STS to obecnie jedyna polska firma bukmacherska, która realizuje wpłaty przez PayPal.

– STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, który nieprzerwanie inwestuje w nowoczesne rozwiązania dla graczy, ale również w ich komfort przy korzystaniu z usług – podkreśla Mateusz Juroszek, prezes STS. – Możliwość wpłaty środków na konto STS przy pomocy konta internetowego PayPal to udogodnienie, dzięki któremu gracze mogą w szybki i bezpieczny sposób zdeponować środki na swoim koncie – dodaje.

STS liderem polskiego rynku

Środki na konto w STS zakłady bukmacherskie można też przelać tradycyjnym przelewem bankowym, za pomocą szybkich transferów PayU, Dotpay i Tpay, korzystając z portfeli internetowych Skrill i Neteller oraz dzięki karcie przedpłaconej Paysafecard. Konto zasilić można również w jednym ze stacjonarnych punktów STS.

Obecnie STS posiada ponad 47 procent udziałów w polskim rynku bukmacherskim, a 85 procent obrotów firmy generują kanały online: aplikacje na Android oraz iOS, strona internetowa i jej mobilna wersja. STS jest obecny również na rynkach zagranicznych, m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Komentarze