Bukmacherzy: Nowy bonus powitalny w LV BET

LV BET tuż przed startem nowego sezonu udostępnił nowy pakiet powitalny dla klientów. Pakiet niezwykle atrakcyjny, bowiem nowy gracz może uzyskać bonus w wysokości aż 3333 złotych! To najwyższa propozycja na polskim rynku.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Nowy bonus powitalny LV BET składa się z trzech elementów: bonusu 2000 zł od pierwszego depozytu, bonusu 1000 zł od drugiego depozytu oraz zakładu bez ryzyka do 333 złotych po dokonaniu trzeciej wpłaty na konto bukmachera. Łącznie możemy otrzymać bagatela 3333 złote. Jest oczywiście szereg warunków, które musimy spełnić i które są zawarte w regulamin. Postaramy się je pokrótce przedstawić.

Bonus LV BET do 2000 zł od pierwszej depozytu

Podstawą najnowszej oferty LV BET jest bonus od pierwszego depozytu, który może wynieść aż do 2000 złotych. Po dokonaniu pierwszej wpłaty gracz otrzyma bonus stanowiący 1% jej wpłaty, czyli np. 20 złotych przy maksymalnej wpłacie w wysokości 2000 złotych. Bonus ten może wykorzystać do zagrania kuponu z mnożnikiem kursu x100. Oznacza to, że kurs finalny na kuponie z kursem całkowitym 2.50 wyniesie aż 250. Grając taki kupon za otrzymany bonus 20 zł (stawka po uwzględnieniu podatku – 17,60), nasza wygrana wyniesie aż 4400 zł, czyli dokładnie tyle ile wygralibyśmy stawiając taki kupon za 2000 zł bez korzystania z mnożnika.

Warto jednak pamiętać, że możliwość z korzystania z mnożnika x100 pojawi się tylko dla depozytu wynoszącego co najmniej 50 zł. Wpłata mniejszej kwoty uprawnia natomiast do uzyskania bonusu w wysokości 10% swojego depozytu z mnożnikiem x10. W tym przypadku, aby otrzymać bonus musisz wysłać do bukmachera wiadomość e-mail o tytule “Bonus Powitalny”. Ten trafi na Twoje konto w ciągu 48 godzin.

Skorzystanie z bonusu powitalnego LV BET jest możliwe tylko przy zakładach AKO z co najmniej trzema zdarzeniami na kuponie. Minimalny kurs całkowity takiego kuponu musi wynosić co najmniej 2.50, natomiast kurs każdego pojedynczego zdarzenia minimum 1.25.

Wypłata wygranej z zakładu postawionego za środki bonusowe przy wykorzystaniu mnożnika będzie możliwa po dokonaniu czterokrotnego obrotu kwotą depozytu po kursie minimalnym 2.00. W przypadku zakładów AKO, przynajmniej jedno ze zdarzeń na kuponie powinno mieć kurs minimalny 1.50.

Odbierz bonus od LV BET

Bonus LV BET do 1000 zł od drugiego depozytu

Po skorzystaniu z bonusu od pierwszego depozytu, można sięgnąć po kolejny, na podobnych warunkach. W tym wypadku użytkownik otrzyma bonus w wysokości 1% wniesionego depozytu, który będzie mógł zagrać korzystając z mnożnika x50. Minimalna kwota depozytu także wynosi 50 zł, natomiast maksymalna 2000 zł (od większych wpłat nie będzie przysługiwał większy bonus).

Pozostałe warunki, także te dotyczące obrotu, są takie same jak w przypadku bonusu od pierwszego depozytu.

Zakład bez ryzyka 333 zł w LVBET

Bonusy od dwóch pierwszych depozytów to jednak nie wszystko! Dokonując trzeciego depozytu otrzymasz również możliwość postawienia jednego zakładu bez ryzyka, którego wartość może wynieść nawet 333 złote!

Co należy zrobić, aby otrzymać bonus? Przy dokonywaniu trzeciego depozytu należy zaznaczyć opcję “zakład bez ryzyka”. Musisz również pamiętać, że w tym wypadku minimalna kwota wpłaty to 25 złotych. Aby otrzymać maksymalny bonus w postaci zakładu bez ryzyka 333 zł należy wpłacić 330 złotych. Dlaczego 330, a nie 333 zł? Ponieważ bukmacher automatycznie powiększy Twoją wpłatę o 1% jej wartości.

LV BET zaznacza, że “zakładem bez ryzyka” będzie pierwszy zakład po dokonaniu trzeciego depozytu. Minimalny kurs takiego zakładu musi wynosić 1.75

Przejdź na stronę LV BETMusisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze