Jerzy Brzęczek
Jerzy Brzęczek fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Jerzy Brzęczek nie doczeka Euro?

W ostatni weekend reprezentacja Polski w fatalnym stylu przegrała 0:2 z Włochami. Po zakończeniu spotkania wymownego wywiadu, który odbił się szerokim echem udzielił kapitan Biało-Czerwonych Robert Lewandowski. Media zostały również zdominowane sugestiami o nienajlepszej atmosferze panującej w drużynie oraz znakami zapytania stawianymi przy przyszłości Jerzego Brzęczka. Czy selekcjoner polskiej kadry może obawiać się zwolnienia? Prezentujemy kursy bukmacherów.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Niedzielny występ przeciwko Włochom był prawdopodobnie najsłabszym polskiej drużyny za kadencji Jerzego Brzęczka. Z tego co zaprezentowała reprezentacja Polski w Reggio-Emilia trudno wyciągnąć jakikolwiek pozytyw. Doliwy do ognia dolała pomeczowa rozmowa dziennikarza TVP Jacka Kurowskiego z Robertem Lewandowskim, którego wymowne kilkusekundowe milczenie po jednym z pytań może sugerować, że Polacy nie mieli na to spotkanie żadnego planu.

To jednak nie wszystko. – Przed nami dużo do poprawy, żeby wykorzystać każdy trening na maksa, bo dziś pokazało to, że przy odrobinie słabszej, nie tylko dyspozycji, ale także przygotowaniu do meczu ciężko będzie nam rywalizować z takimi drużynami – mówił Lewandowski. Słuchając lidera polskiej reprezentacji, można wysnuć wniosek, że forma treningów podczas zgrupowania pozostawia wiele do życzenia. To wszystko niewątpliwie stawia znaki zapytania przy przyszłości Jerzego Brzęczka.

Czy o przyszłości selekcjonera może zadecydować środowe spotkanie z Holandią? W pewnym stopniu na pewno. Choć Jerzy Brzęczek zrealizował postawione przed nim cele, jakimi były awans na Euro 2020 oraz utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów, na pewno nie może być w 100 procentach pewny pozostania na stanowisku i poprowadzenia drużyny w przyszłorocznych finałach Mistrzostw Europy.

Najbliższe dni będą trudne nie tylko dla samego Jerzego Brzęczka, ale również dla prezesa Polskiego Związku Piłki Nożnej Zbigniewa Bońka, do którego należy ostateczna decyzja w sprawie przyszłości selekcjonera. Jak już pisaliśmy, w otoczeniu prezesa słychać głosy, że jeżeli zmiana miałaby zostać dokonana, to należałoby to zrobić już teraz. Decyzja na pewno będzie jednak bardzo trudna.

Podjęcie decyzji o zmianie selekcjonera na kilka miesięcy przed rozpoczęciem nie tylko Euro 2020, ale także eliminacji mistrzostw świata w 2022 roku (reprezentację Polski w marcu czekają pierwsze trzy spotkania), bez następcy będącego większym gwarantem lepszych występów od Jerzego Brzęczka, wydaje się mijać z celem. O znalezienie takiego w krótkim czasie również będzie bardzo trudno. O takiego kandydata na pewno ciężko na krajowym podwórku, dlatego też najsensowniejszą opcją byłaby zagraniczna kandydatura. Czy jest to jednak realne w aktualnej sytuacji?

Bukmacherzy o przyszłości Jerzego Brzęczka

Sytuacji reprezentacji Polski i Jerzego Brzęczka bacznie przyglądają się legalni bukmacherzy. W ofercie sponsora polskiej kadry STS zakłady bukmacherskie znajdziemy kilka zakładów dotyczących przyszłości Jerzego Brzęczka na zajmowanym przez niego stanowisku i ewentualnego jego następcy.

Największy bukmacher raczej nie spodziewa się sytuacji, w której Jerzy Brzęczek poda się do dymisji w środę po przegranym meczu z Holandią. Kurs na takie zdarzenie wynosi aż 15.00. Kursy wskazują również na to, że Brzęczek ma większe szanse na zachowanie swojej posady niż na pożegnanie się z nią. Kurs na to, że aktualny selekcjoner poprowadzi drużynę podczas Euro 2020 wynosi aktualnie 1.57.

Przyszłość Jerzego Brzęczka, kursy
Zakład TAK
NIE
J. Brzęczek poda się do dymisji po porażce z Holandią w dniu 18.11.2020 15,00 1,00
J. Brzęczek będzie selekcjonerem w dniu 31.12.2020 1,30 3,15
J. Brzęczek poprowadzi drużynę na Euro w 2021 roku 1,57 2,22
następca Brzęczka trenerem zagranicznym 1,57 2,22
zakład bez ryzyka 230 zł z kodem GOAL
Kursy aktualne na 17.11.2020 13:14

Zakłady dotyczące przyszłości Jerzego Brzęczka na stanowisku selekcjonera reprezentacji Polski w swojej ofercie umieściła również Fortuna zakłady bukmacherskie. W porównaniu do STS, bukmacher ten daje szkoleniowcowi nieco mniejsze szanse na poprowadzenie drużyny podczas przyszłorocznego Euro 2020.

Przyszłość Jerzego Brzęczka, kursy
Zakład TAK
NIE
Czy J. Brzęczek będzie selekcjonerem w dniu 01.01.2021 1,30 2,92
Czy J. Brzęczek poprowadzi drużynę na Euro w 2021 roku 1,70 1,91
bonus powitalny 100% do 2000 zł
Kursy aktualne na 17.11.2020 13:31

Wiarę w Jerzego Brzęczka pokładają natomiast bukmacherzy forBET zakłady bukmacherskie. Kurs na pozostanie szkoleniowca na stanowisku do pierwszego meczu na Euro 2020 wynosi u tego bukmachera zaledwie 1.35

Przyszłość Jerzego Brzęczka, kursy
Zakład TAK
NIE
Czy J. Brzęczek poprowadzi pierwszy mecz na Euro 2020 1,35 2,85
bonus powitalny do 2480 zł
Kursy aktualne na 17.11.2020 13:31Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze