Reprezentanci Polski
Reprezentanci Polski fot. Grzegorz Wajda

Bukmacherzy. Liga Narodów na półmetku. Dla kogo awans?

Rywalizacja w fazie grupowej Ligi Narodów jest już na półmetku. Rywalizacja o awans do fazy pucharowej w każdej z czterech grup dywizji A pozostaje otwarta. Szanse na pierwsze miejsce w grupie ma także reprezentacja Polski. Jak wygląda sytuacja w poszczególnych grupach i szanse poszczególnych zespołów według bukmacherów? Prezentujemy.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Dywizja A: grupa 1

Przed rozpoczęciem rywalizacji w nowej edycji Ligi Narodów zdecydowanymi faworytami grupy 1 były reprezentacje Włoch i Holandii. W dotychczasowych meczach nie uniknęły jednak potknięć, w efekcie czego w grze o awans pozostają wszystkie cztery drużyny, także Bośnia i Hercegowina, która jeszcze nie odniosła zwycięstwa.

Po trzech kolejkach w tabeli grupy 1 prowadzi reprezentacja Włoch, która zgromadziła na swoim koncie pięć punktów. Za jej plecami, z czterema zdobytymi punktami, plasują się drużyny Holandii i Polski. Bukmacherzy nie dają jednak większych szans Polsce na zakończenie rywalizacji na pierwszym miejscu w grupie i awans do fazy finałowej. Kurs w Betclic na wygranie grupy przez Biało-Czerwonych wynosi obecnie aż 8,00.

Zwycięstwo w grupie 1 dywizji A Ligi Narodów 2020/21. Kursy
Drużyna
Włochy 2,00 Sprawdź ofertę Betclic
Holandia 2,25 Sprawdź ofertę Betclic
Polska 8,00 Sprawdź ofertę Betclic
Bośnia 30,00 Sprawdź ofertę Betclic
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
Kursy aktualne na 12.10.2020 19:01

Dywizja A: grupa 2

W grupie 2 o zajęciu pierwszego miejsca zapomnieć mogą już reprezentanci Islandii, którzy przegrali trzy dotychczasowe spotkania. Jedynym zespołem, który uniknął porażki jest Anglia, która po ostatniej wygranej 2:1 z Belgią awansowała na pierwsze miejsce. Na swoim koncie ma siedem punktów.

Belgowie z pewnością jednak nie zrezygnują z walki o awans. Do prowadzącej Anglii tracą tylko jeden punkt, a w perspektywie mają jeszcze bezpośredni pojedynek na własnym stadionie. Faworytem bukmacherów jest Anglia. Kurs na zajęcie przez nią pierwszego miejsca wynosi aktualne 1,72.

Zwycięstwo w grupie 2 dywizji A Ligi Narodów 2020/21. Kursy
Drużyna
Anglia 1,72 Sprawdź ofertę Betclic
Belgia 2,20 Sprawdź ofertę Betclic
Dania 20,00 Sprawdź ofertę Betclic
Islandia 250,00 Sprawdź ofertę Betclic
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
Kursy aktualne na 12.10.2020 19:01

Dywizja A: grupa 3

Za faworyta do wygrania grupy 3, choć zajmuje aktualnie drugie miejsce, uznawana jest reprezentacja Francji. Trójkolorowi po trzech kolejkach, podobnie jak prowadząca Portugalia, mają na swoim koncie siedem punktów. Ich bezpośredni pojedynek, który odbył się w ostatnią niedzielę zakończył się bezbramkowym remisem.

Zwycięstwo w grupie 3 dywizji A Ligi Narodów 2020/21. Kursy
Drużyna
Francja 1,65 Sprawdź ofertę Betclic
Portugalia 2,10 Sprawdź ofertę Betclic
Chorwacja 30,00 Sprawdź ofertę Betclic
Szwecja 200,00 Sprawdź ofertę Betclic
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
Kursy aktualne na 12.10.2020 19:01

Dywizja A: grupa 4

Rywalizacja w grupie 4 powinna się rozstrzygnąć między reprezentacjami Hiszpanii i Niemiec. W dotychczasowych meczach ze zdecydowanie lepszej strony zaprezentowali się podopieczni Luisa Enrique, choć bezpośredni pojedynek z Niemcami zakończył się remisem 1:1. W pozostałych meczach Hiszpanie nie sprawili zawodu swoim kibicom, pokonując 4:0 Ukrainę i 1:0 Szwajcarię.

Zwycięstwo w grupie 4 dywizji A Ligi Narodów 2020/21. Kursy
Drużyna
Hiszpaina 1,42 Sprawdź ofertę Betclic
Niemcy 2,65 Sprawdź ofertę Betclic
Ukraina 35,00 Sprawdź ofertę Betclic
Szwajcaria 60,00 Sprawdź ofertę Betclic
BONUSY DLA UŻYTKOWNIKÓW GOAL.PL
cashback do 550 zł z kodem GOALPL
Kursy aktualne na 12.10.2020 19:01

Cashback 550 zł od Betclic

Betclic w ramach bonusu powitalnego oferuje najwyższy na polskim rynku cashback, który może wynieść nawet 550 złotych. Otrzymasz go podając przy rejestracji kod promocyjny GOALPL.

Odbierz Cashback 550 zł z kodem GOALPL

Czym jest Cashback? To swego rodzaju ubezpieczenie pierwszego zakładu. Jeżeli ten okaże się przegrany, nie będziesz musiał się tym martwić, bowiem bukmacher Betclic zwróci postawione przez Ciebie pieniądze, oczywiście do kwoty 550 zł (po odliczeniu podatku). Jeżeli jednak Twój kupon okaże się trafiony, cała wygrana trafi na Twoje konto!

Ewentualną wypłatę odzyskanych środków Betclic warunkuje sześciokrotnym obrotem całej kwoty po kursie minimalnym 2.00. Będziesz miał na to 30 dni.

W standardowej ofercie Cashback w Betclic wynosi 500 złotych. Dzięki wykorzystanie kodu promocyjnego GOALPL, cashback zostanie powiększony do 550 złotych!Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze