Piłkarze Piasta Gliwice
Piłkarze Piasta Gliwice fot. ASInfo

Bukmacher sponsorem Piasta Gliwice

We wtorek ze strony Piasta Gliwice do przedstawicieli mediów została rozesłana informacja w związku z tym, że w czwartek nastąpi prezentacja nowego sponsora głównego. Wielu zaczęło się zastanawiać, kto nim będzie. Niektórzy przypuszczali, że będzie to jedna z marek samochodowych, której siedziba jest w Gliwicach. Ostatecznie okazało się, że sponsorem Piastunek będą Zakłady Bukmacherskie E-Toto.

Czytaj dalej…

W związku z tym, że na koszulkach gliwiczan zagości logo firmy bukmacherskiej, team ze Śląska będzie trzecim obok Lecha Poznań i Legii Warszawa klubem w Ekstraklasie, który związany będzie z bukmacherem.

Odnotujmy, że ekipę z Wielkopolski wspiera finansowo STS. Natomiast legioniści są związani umową z Fortuną. Warto odnotować również, że partnerami Górnika Zabrze, Jagiellonii Białystok, Lechii Gdańsk oraz Wisły Kraków jest Totolotek.

E-Toto rozpoczęło działalność w 2011 roku. Obecnie sprzedaż zakładów odbywa się za pośrednictwem punktów, które są zlokalizowane w całej Polsce oraz za pośrednictwem strony internetowej. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie.

Łukasz Pawlik


Komentarze