Bukmacher eWinner sponsorem 2. ligi

Drugoligowe rozgrywki zyskały sponsora tytularnego. Został nim eWinner, bukmacher obecny na polskim rynku od jesieni 2019 roku.

eWinner 2. liga

Polski Związek Piłki Nożnej poinformował o podpisaniu umowy z eWinner 10 marca. Na jej mocy eWinner został sponsorem tytularnym ligi co najmniej do końca sezonu 2022/2023, a logo bukmachera pojawi się m.in. na koszulkach piłkarzy, stadionowych bandach oraz ściankach sponsorskich. Bukmacher może więc liczyć na ekspozycję marki podczas transmisji telewizyjnych realizowanych przez TVP.

– Podpisanie umowy sponsoringowej z firmą eWinner jest kolejnym etapem budowy marki rozgrywek 2. ligi. Gorąco wierzymy, że zaangażowanie nowego sponsora tytularnego ligi, firmy eWinner, jeszcze bardziej wpłynie na promocję i atrakcyjność tych rozgrywek – podkreślił Maciej Sawicki, sekretarz PZPN, cytowany przez oficjalny serwis związku.

Transmisje 2. ligi w eWinner

Ewinner zapowiedział szereg promocji dla klientów obstawiających mecze 2. ligi. Oferta jest już dostępna na stronie eWinner. W aplikacji mobilnej bukmachera będzie można też oglądać transmisje ze spotkań.

Nowy sponsor 2. ligi uzyskał bowiem “wyłączne prawa do streamingu oraz prawa do własnej produkcji sygnału, który zostanie zrealizowany przy użyciu automatycznych kamer obsługiwanych przez sztuczną inteligencję” – poinformował organizator rozgrywek.

Transmisje z meczów 2. ligi w aplikacji eWinner będą dostępne dla zarejestrowanych klientów bez żadnych dodatkowych warunków – zapewnia bukmacher.

eWinner zakłady bukmacherskie

Spółka eWinner sp. z o.o. działa na podstawie licencji wydanej przez Ministerstwo Finansów w październiku 2018 roku. Oferta na stronie internetowej bukmachera jest dostępna od września 2019 roku.

Sponsoring 2. ligi to nie pierwszy tego typu projekt realizowany przez firmę bukmacherską z Gdyni. Ewinner jest m.in. sponsorem tytularnym żużlowej 1. ligi, współpracuje z koszykarzami Trefla Sopot i siatkarzami Gwardii Wrocław. Ambasadorem marki jest Marcin Gortat.

Zwrot na start
Poleca Marcin Gortat
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

Komentarze