Bonus 100% do 200 zł od forBET z okazji Święta Niepodległości

Reprezentacja Polski już dziś rozegra towarzyskie spotkanie z Ukrainą. Z tej okazji, a także z okazji Święta Niepodległości, legalny bukmacher forBET przygotował dla swoich klientów specjalną promocję w postaci bonusu od depozytu. Wasza pierwsza wpłata zostanie powiększona o 100% aż do kwoty 200 złotych.

Czytaj dalej…

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci zarejestrowani na stronie forBET (dotychczasowi i nowi). Co trzeba zrobić? Bonus 100% do kwoty 200 złotych otrzymają wszyscy gracze, że wpłacą środki w dniu 11 listopada. Należy jednak pamiętać, że minimalna kwota depozytu wynosi 20 złotych, a maksymalna kwota bonusu 200 złotych. Oznacza to, że wpłacając 100 złotych otrzymasz od forBET dodatkowo bonus w wysokości 100 złotych. Przy wpłacie powyżej 200 złotych, bonus wyniesie 200 zł.

Przejdź na stronę forBET

ForBET zakłady bukmacherskie zaznacza również, że przed odblokowaniem bonusu należy dokonać obrotu depozytem na kuponie lub kuponach AKO z minimum 2 zdarzeniami. Należy dokonać jednokrotnego obrotu kwotą równą kwocie wpłaconych środków po kursie całkowitym min. 2.0.

Przed późniejszą wypłatą otrzymanych środków bonusowych, należy dokonać jednokrotnego obrotu całą kwotą bonusu na jednym kuponie (singiel z kursem min. 2.30 lub AKO, w którym minimalny kurs każdego zdarzenia to 2.30). Czas na wykonanie obrotu bonusem wynosi 48 godzin od momentu jego przyznania.Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze