Betcris wypłaty, metody płatności

Jednym z kluczowych elementów, po których można rozpoznać topowego bukmachera internetowego są respektowane metody płatności. Z punktu widzenia gracza szalenie ważnym aspektem jest możliwość błyskawicznego wpłacenia depozytu, a następnie bezpiecznej wypłaty wygranych środków pod wskazany adres (np. na konto bankowe).

Spis treści:

Legalny bukmacher Betcris – metody płatności

Obie te funkcje gwarantuje swoim klientom bukmacher Betcris. Być może lista dostępnych opcji płatniczych nie jest zbyt długa, ale nie ma powodów do narzekań. Depozyty i wypłaty w Betcris są w 100% bezpieczne, szybkie i każdy gracz bez problemu powinien odnaleźć metodę najbardziej dogodną dla siebie.

W Betcris wszystkie operacje finansowe dostępne są za pomocą opcji Przelewy 24 oraz BLIK, a bukmacher obsługuje natychmiastowe wpłaty i wypłaty do 20 najpopularniejszych banków w Polsce. Oczywiście Betcris nie pobiera przy tej okazji żadnej prowizji.

Min. depozyt10 zł
Maks. depozyt10.000 zł
Min. wypłata20 zł
Maks. wypłata100.000 zł
Min. stawka na kuponie1 zł
Dostępne opcje płatniczePrzelewy24, BLIK
Obsługiwane bankiMbank, iPKO, Santander, ING, Bank Pekao, Alior Bank, Inteligo, Credit Agricole, Citi Handlowy, Velo Bank, BNP Paribas, BOŚ Bank, Idea Bank, Pocztowy24, Banki Spółdzielcze, Volkswagen Bank, Noble Bank, Plus Bank, Bank Nowy BFG, Toyota Bank, Sky Cash, Envelo Bank, Bank Millennium

Bukmacher Betcris – wpłata na konto gracza

Typer nie będzie miał możliwości obstawienia żadnego zakładu, dopóki nie wpłaci depozytu i nie zasili swojego budżetu. Na szczęście w Betcris można to zrobić 24h przez 7 dni w tygodniu, dlatego nie ma obaw, że graczowi umknie jakiś interesujący zakład z powodu braku dostępnych środków na koncie.

Depozytu u bukmachera Betcris można dokonać albo za pomocą opcji Przelewy24 (listę obsługiwanych banków można znaleźć powyżej), albo korzystając z opcji BLIK. Min. kwota wpłaty to 10 zł, natomiast jednorazowo nie można dokonać depozytu wyższego niż 10.000 zł.

Wszystkie depozyty są rzecz jasna pozbawione jakiejkolwiek prowizji. Wpłacone środki powinny pojbawić się na koncie gracza w ciągu kilku minut. Gdyby tak się nie stało należy natychmiast skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta.

Betcris – wypłata środków

Jak w tym aspekcie prezentuje się serwis Betcris? Bardzo przyzwoicie! Wypłaty są w 100% bezpieczne, w większości banków można ich dokonywać 7 dni w tygodniu, a wygrane środki pojawiają się na wskazanym koncie natychmiast po zaksięgowaniu ich przez konkretny bank.

Oczywiście wszystkie operacje są całkowicie darmowe. Pracownicy bukmachera Betcris realizują wypłaty codziennie w godz. 9 – 17, a to kiedy środki pojawią się na koncie zależy od polityki danego banku. Min. kwota wypłaty od bukmachera Betcris to 20 zł, natomiast należy mieć świadomość, że jednorazowo gracz nie może wypłacić więcej, niż 100.000 zł.

W momencie zlecenia wypłaty w Betcris należy pamiętać o dwóch kluczowych kwestiach. Po pierwsze wypłata środków może zostać dokonana WYŁĄCZNIE na rachunek bankowy podany w trakcie rejestracji w Betcris i nie ma możliwości przelania wygranych pieniędzy na konto osoby trzeciej (np. żony lub przyjaciela).

Druga kwestia natomiast jest taka, że wypłaty środków w Betcris może dokonać jedynie gracz, który pomyślnie przeszedł proces weryfikacji konta stałego, tj. podał numer konta bankowego oraz wysłał skan dokumentu potwierdzającego tożsamość. Bukmacher nie daje możliwości wypłaty środków z konta tymczasowego, natomiast pocieszający jest fakt, że wygrane pieniądze nie przepadają, lecz można je wypłacić natychmiast po przebrnięciu przez proces weryfikacji danych.

Jakie metody płatności oferuje Betcris?

Za metody płatności u tego bukmachera odpowiadają Przelewy24 oraz BLIK, dzięki czemu można wpłacić oraz wypłacić pieniądze do ponad 20 polskich banków.

Jaka jest minimalna kwota wypłaty w Betcris?

Minimalna kwota wypłaty u tego bukmachera to 20zł. Maksymalna zaś kwota wypłato to 100 tysięcy złotych.