Betclic sponsorem reprezentacji Francji

Mecz reprezentacji Francji z Węgrami na Euro 2020
Mecz reprezentacji Francji z Węgrami na Euro 2020 PressFocus

Betclic został nowym sponsorem Francuskiej Federacji Piłkarskiej (FFF). Bukmacher ten jest obecny również na polskim rynku.

  • Betlic to bukmacher wywodzący się z Francji. Główna siedziba operatora znajduje się w Bordeaux.
  • W ramach pięcioletniej umowy Betclic zyskał miano oficjalnego partnera francuskiej federacji i sponsora m.in. reprezentacji Francji.
  • W Polsce Betclic jest sponsorem m.in. Piasta Gliwice i Polskiej Związku Piłki Siatkowej.

Betclic oficjalnym partnerem federacji

Betclic podpisał pięcioletnią umowę z Francuską Federacją Piłkarską, dzięki czemu zyskał status “oficjalnego partnera” związku. Umowa gwarantuje bukmacherowi pakiet sponsorski, który obejmuje wszystkie drużyny narodowe z pierwszą reprezentacją Francji na czele, Puchar Francji oraz rozgrywki amatorskie. Jak poinformował dziennik “L’Équipe” umowa ma wartość od 6 do 8 milionów euro.

Już w ubiegłym roku Betclic został sponsorem rozgrywek Ligue 1 i Ligue 2. Umowa ta obowiązuje do końca sezonu 2022/23. Co ciekawe, bukmacher ten został też partnerem rozgrywek rugby – Ligue Nationale de Rugby (LNR).

Betclic w Polsce

Betclic to marka obecna również na polskim rynku bukmacherskim. W Polsce bukmacher ten również angażuje się w sponsoring sportowy. Reklamy Betclic możemy zobaczyć m.in. na koszulkach piłkarzy Piasta Gliwice. Firma jest też sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce, dzięki współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej

Komentarze