Bayern – Barcelona: kurs 20.00 na gola gospodarzy od Superbet

Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek
Superbet Na zdjęciu: Ambasadorem bukmachera Superbet jest Jerzy Dudek

W tym tygodniu poznamy ostatnie rozstrzygnięcia w fazie grupowej Ligi Mistrzów. W jednym z najciekawiej zapowiadających się spotkań Bayern Monachium zmierzy się z Barceloną. Bawarczycy są już pewni pierwszego miejsca w grupie, natomiast Duma Katalonii cały czas walczy o awans do fazy pucharowej. Ciekawą promocję na środowy mecz na Allianz Arena przygotował bukmacher Superbet, który umożliwia postawienie na na bramkę dla Bayernu po kursie 20.00!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

  • Mecz grupy E Ligi Mistrzów: Bayern Monachium – FC Barcelona rozegrane zostanie w środę (8 grudnia) o godzinie 21:00
  • Bayern wygrał pięć dotychczasowych spotkań i zapewnił sobie awans do fazy pucharowej
  • Wykorzystując kod promocyjny GOAL przy rejestracji w Superbet można skorzystać z promocji umożliwiającej postawienie na bramkę dla Bayernu po kursie 20.00

Promocja Superbet na mecz Bayern – Barcelona

Piłkarze Bayernu Monachium nie pozostawili swoim grupowym rywalom żadnych złudzeń. Po pięciu rozegranych spotkaniach podopieczni Juliana Nagelsmanna mają na swoim koncie komplet 15 punktów i są pewni nie tylko gry w fazie pucharowej, ale również pierwszego miejsca w grupie. Do meczu z Barceloną przystąpią tym samym bez żadnej presji.

Taka towarzyszyć niewątpliwie będzie piłkarzom Barcelony, która obecnie zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy E, ale ma tylko dwa punkty przewagi nad Benfiką Lizbona. Drużyna Xaviego Hernandeza musi tym samym celować w zwycięstwo w Monachium. Biorąc jednak pod uwagę dotychczasową formę i postawę obu drużyn, może być o to bardzo trudno.

Bayern w dotychczasowych spotkaniach imponował także skutecznością. W pięciu meczach zdobył 19 bramek, co daje średnią niemal czterech goli na mecz. Wysoką formę strzelecką Bawarczycy będą chcieli również potwierdzić podejmując Barcelonę przed własną publicznością. Statystyki te sprawiają, że najnowsza promocja przygotowana przez Superbet zakłady bukmacherskie jest bardzo atrakcyjna. Nowi klienci bukmachera mają bowiem możliwość postawienia na bramkę dla Bayernu po niesamowicie wysokim kursie 20.00! Jak skorzystać z tej promocji i jakie są jej warunki? Wyjaśniamy poniżej.

  1. Zarejestruj się w Superbet podając kod promocyjny GOAL do środy do godz. 21:00, wyrażając przy tym zgody marketingowe
  2. Dokonaj depozytu o minimalnej wartości 50 złotych.
  3. Postaw swój pierwszy zakład na bramkę Bayernu w meczu w Barceloną
  4. Maksymalna stawka zakładu to 10 zł.
  5. Jeśli zakład okaże się trafiony otrzymasz wygraną z kuponu oraz dodatkowy bonus w postaci wygranej z kursem 20.00.
Superbet
20.00
bramka dla Bayernu

Jeżeli postawisz pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką 10 złotych na gola Bayernu w meczu z Barceloną po kursie z oferty (np. 1.20) i kupon zostanie rozstrzygnięty jako wygrany, otrzymasz regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 188,49 złotych. Jeżeli stawka kuponu przekroczy 10 złotych, na poczet obliczeń kwoty bonusu zostanie uwzględniona kwota 10 złotych.

Ewentualny bonus trafi na twoje konto 72 godziny po zakończeniu promocji. Od tego momentu będziesz miał trzy dni na jego zaakceptowanie. Przed jego ewentualną wypłatą wymagany jest trzykrotny obrót jego wartością po kursie m.in. 1.80 w ciągu siedmiu dni. Szczegółowy regulamin promocji, w tym warunki obrotu bonusem, jest dostępny na stronie bukmachera.

Należy jednak pamiętać, że oferta kierowana jest tylko do nowych klientów Superbet, którzy w czasie rejestracji konta podadzą kod promocyjny GOAL.

Tydzień bez ryzyka do 1300zł + darmowy zakład 34zł
Atrakcyjne promocje dla nowych klientów z kodem GOAL
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze