Barcelona – Real Madryt: kurs 20.00 lub 10.00 na zwycięzcę El Clasico w Betfan

FC Barcelona - Real Madryt
Na zdjęciu: FC Barcelona - Real Madryt

Hitem piłkarskiej środy będzie bez wątpienia półfinałowy pojedynek w Superpucharze Hiszpanii, w którym FC Barcelona zmierzy się z Realem Madryt. Bukmacher BETFAN na drugie w tym sezonie El Clasico przygotował bardzo ciekawą promocję. Pozwala ona postawić na wygraną Barcelony po kursie 20.00, natomiast na zwycięstwo Realu Madryt po kursie 10.00. Co trzeba zrobić? Przedstawiamy warunki oferty.

  • El Clasico pomiędzy Barceloną i Realem Madryt rozegrane zostanie w środę (12 stycznia) o godzinie 20:00
  • Mecz w saudyjskim Rijadzie odbędzie w się ramach 1/2 finału Superpucharu Hiszpanii
  • Bukmacher BETFAN przygotował atrakcyjną ofertę związaną z tym spotkanie. Przedstawiamy jej warunki

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Promocja Betfan na mecz FC Barcelona – Real Madryt

Stawką środowego spotkania będzie awans do finału Superpucharu Hiszpanii. W roli faworyta do meczu przystąpią podopieczni Carlo Ancelottiego, którzy zdecydowanie lepiej radzili sobie dotychczas w tym sezonie. Prowadzona przez Xaviego Hernandeza FC Barcelona będzie chciała jednak udowodnić, że nadal stać ja na zwycięstwa w takich konfrontacjach.

Tym razem obie drużyny zmierzą się w Arabii Saudyjskiej, która gości wszystkich czterech uczestników turnieju o Superpuchar Hiszpanii. Będzie to również drugi pojedynek Barcelony z Realem Madryt. Ligowa konfrontacja na Camp Nou zakończyła się wygraną 2:1 gości,

Betfan zakłady bukmacherskie przyzwyczaił nas do ciekawych promocji dla Czytelników goal.pl i taką także przygotował na środowe spotkanie. Dzięki niej można postawić na wygraną danej drużyny po bardzo wysokim kursie – w przypadku Barcelony 20.00, natomiast w przypadku Realu Madryt 10.00. Poniżej przedstawiamy warunku oferty oraz wyjaśniamy krok po kroku co trzeba zrobić, aby z niej skorzystać.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin
  1. Promocja jest przeznaczona dla nowych klientów, którzy zarejestrują się w Betfan podając kod promocyjny GOALBONUS od 11 stycznia od godz. 10:00 do 12 stycznia do godz. 20:00.
  2. Po dokonaniu rejestracji należy wpłacić depozyt o wartości miniumum 70 zł.
  3. Następnie należy zagrać dowolny kupon za minimum 50 zł. Jeżeli okaże się nietrafiony BETFAN w ramach zakładu bez ryzyka dokona zwrotu do kwoty 600 zł.
  4. Dokonaj pojedynczego zakładu na zwycięstwo Barcelony (po kursie 20.00) lub Realu Madryt (po kursie 10.00) na stronie promocji (nie znajdziemy go w ofercie głównej).
  5. Maksymalna stawka zakładu to 20 zł.
  6. Wygrana zostanie wypłacona na konto główne po obrocie całością depozytu.

Szczegóły promocji są dostępne na stronie Betfan.

Betfan
20.00/10.00
wygrana Barcelony lub Realu

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze