Barcelona – Real Madryt: kurs 125.00 na zwycięzcę El Clasico z kodem GOAL250

W niedzielę już po raz czwarty tym sezonie dojdzie do pojedynku Barcelony z Realem Madryt. Tym razem obie drużyny będą rywalizować w lidze. Z kodem GOAL250 można postawić na zwycięzcę tego meczu w STS po bardzo wysokim kursie 125.00. Przedstawiamy warunki oferty.

Bonus 250 zł za wytypowanie zwycięzcy El Clasico
Na zdjęciu: Bonus 250 zł za wytypowanie zwycięzcy El Clasico
  • W niedzielę o godzinie 21:00 rozegrane zostanie ligowe El Clasico
  • Tym razem FC Barcelona podejmować będzie Real Madryt na Camp Nou
  • W STS można postawić na zwycięzcę tego meczu po kursie 125.00. Uprawnia do tego podanie kodu promocyjnego GOAL250 podczas rejestracji

Barcelona – Real Madryt: bonus 250 zł za wytypowanie zwycięzcy

W niedzielę Barcelona i Real Madryt zmierzą się w spotkaniu, które ma kluczowe znaczenie w walce o mistrzostwo Hiszpanii. W zdecydowanie lepszej sytuacji jest oczywiście Duma Katalonii, ale ewentualne zwycięstwo na Camp Nou przedłużyłoby nadzieję Królewskim na obronę tytułu. Nie ma jednak wątpliwości, że w niedzielny wieczór obie drużyny wybiegną na boisko z jednym celem, jakim będzie zgarnięcie pełnej puli. Emocji na pewno nie zabraknie.

Czytelnicy goal.pl mogą teraz skorzystać ze świetnej promocji, którą przygotował STS. Rejestrując konto z kodem promocyjnym GOAL250 możemy odebrać bonus 250 zł, jeżeli poprawnie wytypujemy zwycięzcę meczu Barcelona – Real Madryt. Wystarczy, że postawimy kupon ze stawką 2 zł, co oznacza, że kurs na wygraną Barcelony lub Realu w tej ofercie to aż 125.00. Poniżej krok po kroku wyjaśniamy jak skorzystać z tej oferty.

Jak skorzystać z promocji?

  1. Załóż konto w STS z kodem promocyjnym GOAL250
  2. Dokonaj pierwszej wpłaty w kwocie co najmniej 50 zł
  3. Zagraj swój pierwszy zakład po rejestracji obejmujący wytypowanie w ramach zakładu o nazwie “mecz” zwycięzcy pojedynku Barcelona – Real Madryt
  4. Minimalna stawka zakładu to 2 zł
  5. Jeżeli Twój kupon okaże się wygrany, poza wygraną z kuponu otrzymasz również extra bonus o wartości max 250 zł

Więcej szczegółów na temat promocji i jej warunków znajdziesz w regulaminie.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze