Amp Futbol Euro 2021: Polska zagra w finale?

Przemysław Świercz, kapitan reprezentacji Polski w Amp futbolu
Przemysław Świercz, kapitan reprezentacji Polski w Amp futbolu Grzegorz Wajda

Reprezentacji Polski rozpoczęła Mistrzostwa Europy Amp Futbol Kraków 2021 od zwycięstwa. Sponsor turnieju i polskiej kadry stawia na medal dla biało-czerwonych.

  • Reprezentacja Polski wygrała w meczu otwarcia z Ukrainą.
  • Faworytem do zwycięstwa w turnieju jest reprezentacja Turcji.
  • Sponsorem turnieju i reprezentacji Polski jest forBET zakłady bukmacherskie.

Polska faworytem w meczach grupowych Amp Futbol Euro 2021

Polscy ampfutboliści wywiązali się z roli faworyta meczu otwarcia Mistrzostw Europy pokonując reprezentantów Ukrainy 3:0. Mecz z trybun stadionu Cracovii oglądało ponad 6400 kibiców, którzy mieli okazję oglądać gole strzelone przez Krystiana Kapłona i Bartosza Łastowskiego (dwa).

W kolejnych spotkaniach fazy grupowej podopieczni trenera Marka Dragosza zmierzą się z Izraelem (wtorek, 14 września) oraz Hiszpanią (środa, 15 września). W tych meczach Polacy również są zdecydowanymi faworytami według ekspertów oraz bukmacherów. Kursy na zwycięstwo reprezentacji Polski, dostępne na stronie sponsora turnieju forBET zakłady bukmacherskie, to odpowiednio 1.01 oraz 1.20.

Do zwycięstwa w całym turnieju typowana jest jednak reprezentacja Turcji. Na co stać gospodarzy turnieju?

– Wiadomo, że to sport i wszystko jest możliwe, ale jestem przekonany, że faza medalowa to absolutne minimum. Osobiście sądzę, że zagramy w finale, w którym zmierzymy się z Turcją. Tego przeciwnika pokonać będzie ciężko, ale liczę na to, że powalczymy i z Turkami – przewiduje Paweł Majewski, dyrektor ds. marketingu w forBET zakłady bukmacherskie.

forBET sponsorem Euro i reprezentacji w Amp futbolu

Bukmacher jest sponsorem Mistrzostw Europy, a z reprezentacją Polski w Amp futbolu współpracuje od ponad trzech lat.

– Obserwowanie rozwoju naszej reprezentacji Amp futbolu to czysta przyjemność i wierzę, że podczas Euro w Krakowie nasi piłkarze dostarczą nam wielu miłych chwil. Z reprezentacją Polski współpracujemy od połowy 2018 roku i jesteśmy z tej współpracy bardzo zadowoleni, więc jestem przekonany, że jeszcze wiele lat będzie grali razem – podkreśla Majewski.

W trakcie fazy pucharowej turnieju, forBET przygotuje Strefę Kibica na stadionie Cracovii (była już dostępna podczas meczu otwarcia), a logo bukmachera będzie widoczne zarówno na bandach reklamowych, jak i koszulkach reprezentantów Polski.

Komentarze