10 złotych bonusu od Superbet za każdą bramkę Polaków

Jerzy Dudek
Jerzy Dudek

Reprezentacja Polski w niedzielę rozegra drugie spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata. Biało-Czerwoni w roli murowanego faworyta do zwycięstwa zmierzą się u siebie z Andorą. Superbet przygotował z tej okazji niezwykle atrakcyjną propozycję – bonus w wysokości 10 złotych za każdą bramkę podopiecznych Paulo Sousy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Andora uważana jest, obok San Marino, za outsidera eliminacyjnej grupy I. W pierwszym spotkaniu postawiła trudne warunki Albanii, która ostatecznie wygrała skromnie 1:0. Biało-Czerwoni dysponują jednak znacznie silniejszym zespołem i wysokie zwycięstwo w Warszawie jest niemal ich obowiązkiem.

Reprezentacja Polski w 2012 roku miała już okazję mierzyć się z Andorą. Towarzyskie spotkanie zakończyło się wygraną 4:0. Czy w niedzielę pokuszą się o bardziej okazałe zwycięstwo. Z pewnością liczą na to osoby, które skorzystają ze specjalnej promocji przygotowanej przez Superbet. Legalny bukmacher jest gotowy wypłacić 10 złotych bonusu za każdego gola zdobytego w niedzielnym meczu przez polską reprezentację.

Aby skorzystać z promocji należy w dniach 25-28 marca założyć konto w Superbet zakłady bukmacherskie korzystając z kodu promocyjnego GOAL oraz dokonać wpłaty w wysokości minimum 100 złotych. Spełnienie tych warunków uprawnia do odebrania bonusu – 10 złotych za każdą bramkę strzeloną przez reprezentację Polski w meczu Polska – Andora.

Warto pamiętać, że bukmacher daje trzy dni na akceptację przyznanego bonusu. Następnie wymagany jest również jednokrotny obrót stawką bonusu: 1) na kuponie z kursem minimalnym dla zakładu pojedynczego 1.80, 2) na kuponie multi z minimalną liczbą zdarzeń na kuponie 2 (minimalny kurs pojedynczego zdarzenia – 1.40, minimalny kurs całkowity 1.80).

Bonus 100% do 50zł + cashback do 500zł+199zł + freebet 34zł
Ciekawy nowy bukmacher
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze