Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Znane szczegóły rozmowy Kucharskiego z Lewandowskim: “Za co 20 mln euro?”

Robert Lewandowski i jego były menedżer, są od kilku dni, a może nawet tygodni na wojennej ścieżce. Tymczasem na łamach Business Insider Polska pojawiły się obszerne fragmenty rozmów między oboma dżentelmenami. Dzięki nim można się dowiedzieć, jak kapitan reprezentacji Polski zareagował na próbę szantażu.

Czytaj dalej…

Odnotujmy, że we wtorek były agent Lewandowskiego został zatrzymany przez policję, a następnego dnia zostały mu postawione zarzuty. Kucharski został między innymi oskarżony o szantaż, domagając się 20 milionów euro od napastnika Bayernu Monachium.

Lewandowski miał się zabezpieczyć w trakcie rozmów z Kucharskim, nagrywając je. Warto odnotować, że w sieci można znaleźć krótkie fragmenty rozmów, które ujawnił Super Express. W każdym razie większa część rozmowy została opublikowana na łamach Business Insider Polska.

– O jakiej my emocjonalnie mówimy kwocie – zapytał Lewandowski.

– To jest 20 milionów euro. Tyle jest jakby warty myślę twój spokój, nie? – odpowiedział były menedżer piłkarza.

Znany dziennikarz uwikłany w sprawę

Ciekawostką jest informacja, skąd w ogóle wzięła się taka suma. Kucharski ujawnił, że konsultował temat z dziennikarzem Der Spiegel Rafaelem Buschmannem.

– Tą kwotę rzucił w jednej z rozmów Rafael Buschmann. Rafael był u mnie dwa razy. I wszystko czytał – rzekł “Kucharz”.

– Osoba, która nie ma pojęcia o biznesie. O tym co się dzieje. Z twojej historii usłyszał. To powiedział Ci taką kwotę. Nie używaj tego argumentu, Czarek. Proszę Cię – odparł Lewandowski.

Za co kasa?

Za co Kucharski oczekiwał pieniędzy od polskiego napastnika? O tym były reprezentant Polski też opowiedział w zarejestrowanej rozmowie.

– Za co ty chcesz tak naprawdę te pieniądze? Za co? Za podatki? Za to że byłeś prezesem w firmie? – chciał poznać odpowiedź Lewandowski.

– Za to – w dwóch zdaniach – że będę krył do końca życia, że jesteś i twoja żona oszustami podatkowymi – skwitował Kucharski.

Komentarze