Polska - Włochy
Polska - Włochy fot. Grzegorz Wajda

Włochy – Polska: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 20:45 rozegrany zostanie mecz Ligi Narodów: Włochy – Polska. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Włochy – Polska. Walka o Final Four

Reprezentacja Polski dzisiaj wieczorem zmierzy się na wyjeździe z Włochami w spotkaniu piątej kolejki Ligi Narodów UEFA w grupie pierwszej w dywizji A. W roli faworyta do tej potyczki przystąpią gospodarze. Niemniej Biało-czerwoni mają nadzieję, że uda im się w końcu przełamać na Półwyspie Apenińskim, gdzie jeszcze nigdy w historii nie wygrali.

Obie ekipy do swojego starcia przystąpią po zwycięstwach w środku tygodnia. Włosi ostatnio w mocno eksperymentalnym zestawieniu pokonali 4:0 Estonię w meczu kontrolnym. Z kolei podopieczni Jerzego Brzęczka zwyciężyli z Ukrainą 2:0, chociaż pierwsze fragmenty rywalizacji z naszymi wschodnimi sąsiadami nie napawały optymizmem.

W sześciu ostatnich meczach między Włochami a Polską trzy razy górą była Squadra Azzurra, raz szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili Biało-czerwoni i dwa spotkania zakończyły się remisem. Po raz ostatni obie drużyny grały ze sobą w minionym miesiącu, gdy na stadionie w Gdańsku miał miejsce rezultat 0:0.

Włochy – Polska: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców reprezentacji Włoch i Polski. Z meczu Włochy – Polska transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45, będzie można obejrzeć na antenach TVP 1, TVP Sport i Polsatu Sport. Na łamach publicznego nadawcy komentatorami meczu będą Mateusz Borek i Robert Podoliński. Z kolei na antenie “słonecznej” telewizji sprawozdawcą spotkania będzie Bożydar Iwanow.

Włochy – Polska, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na MAPEI Stadium, będzie również dostępna w internecie. Włochy – Polska online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Ponadto mecz będzie można śledzić na stronie internetowej Sport.tvp.pl.

Komentarze