Łukasz Trałka
Łukasz Trałka fot. www. gksjastrzebie.com

Warta – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 18:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Warta – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Warta – Legia. Poznańsko-warszawska rywalizacja

Dzisiaj wieczorem rozegrany zostanie kolejny zaległy mecz w ramach szóstej kolejki polskiej, w którym Warta Poznań zmierzy się z Legią Warszawa. W roli faworyta do tej potyczki przystąpi aktualny mistrz Polski. W każdym razie zieloni nie zamierzają tanio sprzedać skóry.

Warta w lidze ostatnio przegrała z Górnikiem Zabrze w roli gospodarza. W każdym razie w Totolotek Pucharze Polski poznański team zdołał poprawić swoje nastroje, eliminując z rozgrywek Sokół Ostródę. Z kolei ekipa Czesława Michniewicza legitymuje się serię trzech spotkań bez porażki. Ostatnio jednak Legia tylko zremisowała 0:0 z Pogonią Szczecin.

Warta z Legią zmierzy się po raz pierwszy od 1995 roku. Wówczas poznański team wygrał 1:0 dzięki bramce zdobytej przez Czesława Jakołcewicza. W tym samym sezonie, ale w sierpniu 1994 roku stołeczna drużyna udzieliła z kolei lekcji piłki nożnej zespołowi z Wielkopolski, wygrywając aż 5:0. Po dwa gole w tym boju strzelili Wojciech Kowalczyk i Marcin Jałocha, a jedno trafienie dołożył Jerzy Podbrożny.

Warta – Legia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Zielonych i Wojskowych. Z meczu Warta – Legia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:00, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Rafał Dębiński i Tomasz Wieszczycki.

Warta – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie w Grodzisku Wielkopolskim, będzie również dostępna w internecie. Warta Poznań – Legia Warszawa online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze