Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Udinese – Milan: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 12:30 rozegrany zostanie mecz Serie A: Udinese – Milan. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Udinese – Milan. Fotel lidera wciąż dla Rossonerich?

Udinese Calcio i AC Milan przystąpią do swojej potyczki w dobrych nastrojach, notując ostatnio zwycięstwa. Zebry z Udine pokonały Vincenzę w Coppa Italia. Z kolei Rossoneri w pokonanym polu pozostawili Spartę Praga, wygrywając 3:0. Team z Lombardii wciąż pozostaje tym samym jednym zespołem z czołowych lig europejskich bez porażki po przerwie pandemicznej.

W ligowej klasyfikacji obie drużyny znajdują się na dwóch różnych biegunach. Milan jest liderem włoskiej ekstraklasy, legitymując się bilansem 13 punktów na koncie. Z kolei na 18. miejscu zadomowiło się Udinese, mające zaledwie trzy “oczka” na koncie.

Po raz ostatni obie ekipy rywalizowały ze sobą w styczniu tego roku. Goli w tym starciu nie brakowało. Ostatecznie górą był Milan, który wygrał 3:2. Wiktorię mediolańskiej ekipie w 90. minucie zapewnił Ante Rebić. Ogólnie w pięciu ostatnich spotkaniach między oboma zespołami Milanu był górą dwukrotnie, raz wygrało Udinese i dwa spotkania zakończyły się remisem.

Udinese – Milan: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Zebrette i Rossonerich. Z meczu Udinese – Milan transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 12:30, będzie można obejrzeć na antenach Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Filip Kapica.

Udinese – Milan, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Dacia Arena, będzie również dostępna w internecie. Udinese Calcio – AC Milan online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platformy Ipla w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS. Spotkanie będzie też dostępne na stronie internetowej ElevenSports.pl.

Komentarze