PSG – Manchester United: transmisja, gdzie oglądać online?

Neymar
Neymar fot. Grigoriy Sisoev / Sputnik/ Hepta / Sport Pict

Dzisiaj o godzinie 21:00 rozegrany zostanie mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: PSG – Manchester United. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

PSG – Manchester United: hit na start

Sezon 2020/21 w Lidze Mistrzów zapowiada się niezwykle ciekawie. Kandydatów do końcowego triumfu jest kilku, ale trudno wskazać tego zdecydowanego. Wśród zespołów aspirujących do zdobycia trofeum po raz kolejny jest Paris Saint-Germain, które w tym roku było o krok od zrealizowania swojego celu. Mistrzowi Francji dotarli do finału, w którym musieli jednak uznać wyższość Bayernu Monachium.

Paris Saint-Germain rywalizację w nowej edycji Ligi Mistrzów rozpocznie na własnym stadionie. W niezwykle ciekawie zapowiadającym się meczu rywalem drużyny prowadzonej przez Thomasa Tuchela będzie Manchester United. W roli faworyta na boisko wybiegną gospodarze, którzy w ostatnich tygodniach prezentowali wyższą, a przede wszystkim bardziej równą formę. W żadnym wypadku nie mogą jednak lekceważyć swojego rywala z Old Trafford.

Obie drużyny miały okazję rywalizować ze sobą w Lidze Mistrzów już w ubiegłym roku. Wówczas spotkały się w 1/8 finału. Zwycięsko z dwumeczu wyszedł Manchester United, który najpierw na własnym stadionie przegrał 0:2, ale w rewanżu na Parc des Princes odwrócił losy rywalizacji.

PSG – Manchester United: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Paryżu będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ligi Mistrzów: PSG – Manchester United: transmisja na żywo będzie dostępna na kanale Polsat Sport Premium 1. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 21:00, skomentują Marcin Feddek i Tomasz Łapiński.

PSG – Manchester United: transmisja online

Dzisiejsze spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem internetu. Mecz PSG – Manchester United: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej a także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium.

Komentarze