Jose Mournho
Jose Mournho fot. Grzegorz Wajda

Manchester United – Tottenham: transmisja, gdzie oglądać online?

Dzisiaj o 17:30 rozegrany zostanie mecz Premier League: Manchester United – Tottenham. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Manchester United – Tottenham. Jose Mourinho wraca na Old Trafford

Manchester United z Tottenhamem Hotspur po raz ostatni mierzył się w grudniu minionego roku. Górą w tym boju był wówczas team z Old Trafford, który wygrał 2:1. Do wygranej Czerwone Diabły poprowadził Marcus Rashford, który zdobył dwie bramki. Ciekawostką jest natomiast fakt, że Ole Gunnar Solskjaer postawił w tym spotkaniu na Masona Greenwooda w roli wysuniętego napastnika, który w tej roli sprawdził się po raz pierwszy.

Manchester United, pokonując The Spurs, poprawił nieco swoje notowania w mediach po wcześniejszych trzech spotkaniach bez wygranej. Tym bardziej że gospodarze pozostawili wówczas w pokonanym polu drużynę Jose Mourinho. Gdyby kolejny raz udało się Czerwonym Diabłom pokonać team ze stolicy Anglii, to mogłoby to uciszyć nieco krytyczne głosy angielskich dziennikarzy związane z tym, że Man Utd w trakcie okienka transferowego pozyskał tylko Donny’ego van de Beeka.

Manchester United – Tottenham: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Czerwonych Diabłów, The Spurs, a także wszystkich fanów angielskiej piłki. Z meczu Manchester United – Tottenham transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 17:30, będzie można obejrzeć na antenie Canal+ Sport. Mecz skomentują Marcin Rosłoń i Przemysław Rudzki.

Manchester United – Tottenham, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na Old Trafford, będzie również dostępna w internecie. Mecz Manchester United – Tottenham Hotspur online na żywo obejrzysz za pośrednictwem usługi “Telewizja przez internet” uruchomionej przez Canal+, dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Możliwość oglądania spotkania możesz również uzyskać poprzez wykupienie dostępu do sportowych kanałów Canal+ na platformie Player.pl.

Komentarze