Lech – Benfica: transmisja, gdzie oglądać online?

Royal Charleroi - Lech Poznań
Royal Charleroi - Lech Poznań fot. Adam Jastrzębowski / Lech Poznań

Dzisiaj o godzinie 18:55 rozegrany zostanie mecz 1. kolejki fazy grupowej Ligi Europy: Lech – Benfica. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Lech – Benfica: trudne zadanie przed Kolejorzem

Lech Poznań do rywalizacji w fazie grupowej europejskich pucharów wraca po pięcioletniej przerwie. Drużyna Kolejorza, która w fantastycznym stylu przebrnęła przez eliminacje, stoi przed bardzo trudnym zadaniem. Grupowy rywalami wicemistrzów Polski będą portugalska Benfica, szkockie Rangers i belgijski Standard Liege.

Pierwsze spotkanie drużynę Lecha czeka już dzisiaj. Na własnym stadionie podejmować będzie uważaną za zdecydowanego faworyta grupy Benfikę, która w stolicy Wielkopolski zagra w najsilniejszym składzie. Drużyna Jorge Jesusa będzie chciała również potwierdzić wysoką formę, którą w ostatnich tygodniach prezentowała w ligowych pojedynkach. Po czterech spotkaniach Benfica ma na swoim koncie 12 punktów.

Lech na boiskach PKO Ekstraklasy spisuje się ze zmiennym skutkiem, a najlepszym na to dowodem jest ostatnia ligowa porażka z Jagiellonią Białystok. Piłkarze Lecha bardzo dobrze zdają sobie sprawę, że jeżeli zagrają na podobnym poziomie, to w czwartek może czekać ich wysoka porażka.

Lech – Benfica: transmisja na żywo w TV

Dzisiejsze spotkanie w Poznaniu będzie dostępne w polskiej telewizji. Z meczu Ligi Europy: Lech – Benfica: transmisja na żywo będzie dostępna na kanałach TVP2 i Polsat Sport Premium 1. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 18:55, w TVP skomentują Jacek Laskowski i Rafał Ulatowski, natomiast w Polsat Sport Premium Cezary Kowalski i Artur Wichniarek.

Lech – Benfica: transmisja online

Dzisiejsze spotkanie będzie można również obejrzeć za pośrednictwem internetu. Mecz Lech – Benfica: online na żywo obejrzysz na platformie IPLA (dostępnej także na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS) po wykupieniu dostępu do pakietu Ipla Polsat Sport Premium, a także na internetowej stronie tvpsport.pl.

Komentarze