Pogoń – Legia: transmisja, gdzie oglądać online?

Luquinhas
Luquinhas fot. Dariusz Hermiesz / GornikZabrze.pl

Dzisiaj o 20:00 rozegrany zostanie mecz PKO Ekstraklasy: Pogoń – Legia. Zobacz, gdzie można oglądać mecz na żywo – w telewizji i online.

Czytaj dalej…

Pogoń – Legia. Michniewicz wraca na nie takie stare śmieci

Legia Warszawa według bukmacherów przystąpi do potyczki z Pogonią Szczecin w roli faworyta, Ekipa Kosty Runjaicia nie zamierza jednak tanio sprzedać skóry. Portowcy są bez porażki od pięciu meczów, licząc wszystkie rozgrywki. Przed tygodniem Duma Pomorza w pokonanym polu pozostawiła Lechię Gdańsk, wygrywając 1:0.

Tymczasem legioniści w poprzedniej serii gier wygrali na swoim stadionie z Zagłębiem Lubin. Z kolei w środku tygodnia Legia pokonała Śląsk Wrocław, odrabiając zaległości. Tym samym aktualni mistrzowie Polski mogą pochwalić się dwoma zwycięstwami z rzędu przed konfrontacją z Portowcami.

W pięciu ostatnich spotkaniach między obiema ekipami trzy razy górą byli szczecinianie, raz wygrali Wojskowi, a jedna potyczka zakończyła się remisem. Po raz ostatni obie ekipy grały ze sobą w lipcu, gdy na obiekcie przy Łazienkowskiej piłkarze Pogoni wygrali 2:1.

Pogoń – Legia: transmisja na żywo w TV

Mamy dobre wiadomości dla kibiców Portowców i Wojskowych. Z meczu Pogoń – Legia transmisja na żywo będzie dostępna w polskiej telewizji. Spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:00, będzie można obejrzeć na antenach Canal+ Sport i Canal+ Sport 3. Mecz skomentują Bartosz Gleń i Michał Żewłakow.

Pogoń – Legia, transmisja online

Transmisja ze spotkania, które rozegrane zostanie na stadionie w Szczecinie, będzie również dostępna w internecie. Pogoń Szczecin – Legia Warszawa online na żywo obejrzysz za pośrednictwem platform My Canal i Player.pl w wersji na komputery, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnej dostępnej na telefony i inne mobilne urządzenia z systemem Android lub iOS.

Komentarze